Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tommo.pl
#21
Ja również serdecznie polecam, robię tam zakupy od dwóch lat, bardzo uczciwy sprzedawca, szeroki asortyment w dobrych cenach. Kiedyś zapomniał mi dosłać dwóch rzeczy. Zadzwoniłem i powiedział jak sprawa wygląda. Po dwóch dniach otrzymałem list polecony priorytetowy z zapomnianymi narzędziami. Uśmiech
Odpowiedz
#22
a kiedys kupiłem tak frezy i frez nie trzyma rozmiaru, i był tepy, jak by to nie Uniaqa, a raczej chiny Uśmiech ale olałem to i kupiłem w firmie PAT zdecydowanie lepsze Uśmiech
Odpowiedz
#23
Wlasnie dostalem od nich maila, ze zamykaja biznes. w zwiazku z powyzszym organizuja wielką wyprz 30-50% na wszystko. Dostalem kod rabatowy na maila. I faktycznie mozna sporo urwac np prawie 2200 z podwojnego durstona za 7300.
Jak kogos interesuje to moge odstapic kod rabatowy.
Odpowiedz
#24
(06-02-2017, 10:35 AM)mnap89 napisał(a): Wlasnie dostalem od nich maila, ze zamykaja biznes. w zwiazku z powyzszym organizuja wielką wyprz 30-50% na wszystko. Dostalem kod rabatowy na maila. I faktycznie mozna sporo urwac np prawie 2200 z podwojnego durstona za 7300.
Jak kogos interesuje to moge odstapic kod rabatowy.

Szkoda, że sklep nie przetrwał czasów polskiej PISowskiej nędzy Uśmiech
Odpowiedz
#25
(06-02-2017, 04:58 PM)olaf napisał(a): Szkoda, że sklep nie przetrwał czasów polskiej PISowskiej nędzy Uśmiech

I bardzo dobrze, bo nie "nadanżał". Teraz w drogiej i prawdziwie narodowej hurtowni, będą rygle w symbolem Polski Walczącej,
walcarki tłoczące faszystowską Falangę i kowadła dźwięczne jak dzwon Zygmunta. Nie będzie Chińczyk rzemiosła nam paskudził!
Parafrazując Wielkiego Yntelektualistę Terlikowskiego Tomasza - Niechaj zdycha polski rzemieślnik, byle duszę swą uratował.
Amen.

Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#26
a ja tam za pisu sie bogace Puść oczko i zeby nie bylo...nie naleze do partii i nie jestem beneficjentem 500+ . Za PO zylo wam sie lepiej? Chyba, ze macie jakies powiazania ze starym systemem PRL to moge to zrozumiec. Jesli nie to sie dziwie Puść oczko ale tez szanuje Uśmiech
Odpowiedz
#27
(06-03-2017, 11:23 PM)Ryszard68 napisał(a): a ja tam za pisu sie bogace Puść oczko


ja tam nie bylbym takim kozakiem, i nie chwalił dnia przed zachodem słońca Biggrin
Odpowiedz
#28
a ja bym nie byl takim pesymista i nie krytykowal wszystkiego tylko dlatego, ze nie jest z mojej bajki politycznej Ząbki
Odpowiedz
#29
(06-05-2017, 08:48 AM)Ryszard68 napisał(a): a ja bym nie byl takim pesymista i nie krytykowal wszystkiego tylko dlatego, ze nie jest z mojej bajki politycznej Ząbki

PIS czy nie pis, to jeden wielki huj, to państwo to bankrut, za chwile na emerytury w zusie zabraknie inne państwowe opłaty. w polsce się wszystko przeżera, jesteśmy konsumentem dla zachodu, o co i z czym walczymy?
Odpowiedz
#30
antoni, zatem Europa czeka na Ciebie otworem, co tu jeszcze robisz? Puść oczko

Ps. Tylko uważaj na rodowitych Niemców, Anglików czy Francuzów o rysach arabskich, żeby przypadkiem nie ubogacili Cię kulturowo Puść oczko

Wiesz, u nich pojsc sie rozerwac na miasto oznacza co innego niz Polsce!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości