Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tommo.pl
#1
Witam was uzyszkodnicy!
Z czystym sercem moge polecic firme tommo, pod jednym warunkiem, a mianowicie, ze szukacie BUDZETOWYCH narzedzi a nie top polki.

Ja osobiscie od tommo kupowalem frezy, pilki i rozne tego typu "graty" ktore sa takiej samej jakosci jak w innych sklepach ale, ciutke tansze.

Kupilem tez:
- cajzyn (przeciagadlo do drutu) ktore odmowilo posluszenstwa po 3 ciagnieciu, ale kosztowalo chyba 30pln, to i tak niezle.
- mini walcarke do obraczek za 99pln, ktora sluzy mi swietnie i jakos uparcie nie chce sie popsuc. W komplecie komplet rolek
- Zestaw numeratorow, o ktorym nic napisac sie nie da, oprocz tego, ze dziala tak jak powinien
- "pseudo" kule grawerska ( http://tommo.pl/uchwyty-trzecia-reka/151...yczny.html ) , ktory tez dziala, ale nie uzywam za czesto

Oprocz tego duzo bzdetkow typu porcelanowy rygiel do lutowania, "mandrela" do nawijania kolek i tego typu bzdury.

Nigdy nie mialem problemow, zawsze dostawalem jakis gratis typu frez, plyn do czyszczenia srebra i takie tam.

Jesli ktos oczekuje, ze za 10-30% ceny dostanie topowe narzedzia, to niech oczekuje dalej ;]
Generalnie jesli ktokolwiek szuka narzedzi typu "entry level" i chce zaczac przygode z jubilerstwem to bardzo polecam ten sklep.
Odpowiedz
#2
Dzięki za info,tutaj nie chodzi o to że ktoś chce kupić za małe pieniądze super narzędzia, ale o uczciwość sprzedającego.Przy tych przeciągadłach powinna być informacja grubą czcionką NA TRZY PRZECIĄGNIĘCIA Wykrzyknik i byłoby już ok.Ale dobrze że napisałeś co się sprawdza i działa.
Odpowiedz
#3
Jeśli dobrze kojarzę firmę to oni maja jakąś klasyfikacje swojego sprzętu takimi znaczkami zależnie od jakości.
Co do cajzyna za 30 to trudno się czegoś innego spodziewać jeśli normalny kosztuje 10x tyle.
Ciekawa propozycja z tym opisem tylko znajdź mi chociaż jedną firmę która tak by tak opisała swój towar, nie musi być z branży!
Tu raczej potrzeba zdrowo myślących kupujących.
Ale do amatorskich drobnych prac pewnie sprzęt wystarczający.
Odpowiedz
#4
@ Kfadrat, czy kupowałeś u nich anki i wykrojniki. Pytam bo są bardo tanie, a mają dość duży wybór
Odpowiedz
#5
Znajomy kupił ankę, ale nie zwrócił uwagi na wymiar a wybrał najtańsza i trochę się zdziwił jak dostał przesyłkę.
Odpowiedz
#6
rozumiem, że była wielkości pudełka zapałek Ząbki Ząbki
Odpowiedz
#7
Jakby dobrze pokombinował to by ją upchał w pudełku po zapałkach.
2.5x2.5x2.5 cm
Odpowiedz
#8
(11-03-2014, 12:59 PM)kriss napisał(a): @ Kfadrat, czy kupowałeś u nich anki i wykrojniki. Pytam bo są bardo tanie, a mają dość duży wybór

nie mialem okazji, ale jesli jest taka jak cajzyn to bym odpuscil, chociaz z drugiej strony numeratory ktore sa kawalem zelastwa dzialaja dobrze takze ciezko strzelac
Odpowiedz
#9
(11-03-2014, 12:59 PM)kriss napisał(a): @ Kfadrat, czy kupowałeś u nich anki i wykrojniki. Pytam bo są bardo tanie, a mają dość duży wybór

Jeśli chodzi o anki są dość miękkie ,jedną rozklepałem ,drugą przed użytkiem dałem do cementowania potem facet pokrył chromem tech. i służy już 2 rok bez zarzutu , proponuje też popracować nad gniazdami ,ja polerowałem ręcznie pastą zaworową. Jest troszkę zabawy ale powstaje porządne narzędzie.
Odpowiedz
#10
ja nie wiem czy trzeba być idiotą żeby nie wiedziec że tania ANKA i WYKRONIKI są produktami z INDIi lub CHIN, które sa warte tyle ile za nie zapłacisz, KRISS jak chcesz kupić sobie porząde ANKI i inne duperele to kup sobie w rodencie, ale prosze nie pytaj o coś co po cenie widać że to szmelc na trzy razy!!!! Chyba pan z ToMMO nie jest frajerem i nie oferuje bardzo dobrego sprzętu za małą kase, chyba że chcesz w to uwierzyć i sobie kupić - to proszę kup i napisz jaki to sprzęt Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości