Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co za sbsurd
#1
Shocked 
Co za absurd, wyobraźcie sobie że u mnie w pracy tuż za moimi plecami produkowane i sprzedawane są tony srebra a ja nie moge kupić nawet grama ZłyZły
Odpowiedz
#2
A gdzie pracujesz w KGHM ?
Odpowiedz
#3
To w KGHM górnicy nie mają deputatu 2 czy tam 3 tony tak jak górnicy w kopalniach węglowych?? ZąbkiZąbkiZąbki
Odpowiedz
#4
(10-04-2014, 11:56 AM)Pampalini napisał(a): Co za absurd, wyobraźcie sobie że u mnie w pracy tuż za moimi plecami produkowane i sprzedawane są tony srebra a ja nie moge kupić nawet grama ZłyZły

Kupić??? W swoim zakładzie??? Za komuny nie do pomyślenia.ZąbkiZąbkiZąbki
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#5
Pampalini kupić u siebie pod nosem? Nie to za proste, musisz nauczyć się szukać surowca w dobrej cenie, bo jest wszędzie tylko cena, nauka i jeszcze raz nauka jak sam piszesz często!
Odpowiedz
#6
Tak pracuje w KGHM a raczej w jej zapyziałej spółce. Kombinat kombinuje ,łączy spółki zmienia prezesów co tylko można byle tylko nie zatrudniać ludzi bespośrednio u nich. Z KGHM łączy mnie tylko ten weraz w nazwie zakładu -KGHM METRCO -

(10-04-2014, 08:04 PM)Greg napisał(a): To w KGHM górnicy nie mają deputatu 2 czy tam 3 tony tak jak górnicy w kopalniach węglowych?? ZąbkiZąbkiZąbki

Nie pogardził bym nawet deputatem 200 gramowym Rozmarzony

A właśnie miałem spytać gdzie wy kupujecie materiał ,pewnie gdzie popadnie ? Czy może ktoś ma fajne źrudło czystego granulatu którym zechce sie podzielić. A może kupić razem gdzieś tak masowo no bo w kupie siła Rozmarzony

Najtaniej jak narazie co znalazłem to złom za 2.2 zł /g
Odpowiedz
#7
A jakieś takie ceny są: Hopea, Lidyt choć oni chyba zmienili nazwę na Lid, Proma już tu wspominane zresztą wszystkie. Ceny chyba w okolicach 2 zł.
Odpowiedz
#8
W walcowni Grako chyba najtaniej...przynajmniej tak było jakiś czas temu
Odpowiedz
#9
W Grako drożej niż w Hopea.
Najtaniej znalazłem 1 uncjowe monety w mennicy skarbowej. :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości