Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Głupiostojka....
#1
Połaczenie srebra drewna i bursztynu.......

[Obrazek: n499upu82wj9oi0qgyh_thumb.jpg]

[Obrazek: m3q3777txqno4qauh83m_thumb.jpg]

prosze o krytyke......
Odpowiedz
#2
Jedyna możliwa krytyka była by: Do czego to służy? Uśmiech
Podoba mi się, choć gdybym dostała coś takiego w prezencie miała bym mieszane uczucia. Przedmiot śliczny i kunsztownie wykonany. Idealny do postawienia na kominku. No ale gdy nie ma się kominka?
Na starym regale który mam myślę, że trąciło by kiczem. No ale w jakimś domku myśliwskim na pewno była by to cudowna ozdoba.
Wydaje mi się, że piękno tego przedmiotu wydobyć może tylko odpowiednie otoczenie i to otoczenie może też sprawić, że straci on urodę.
Odpowiedz
#3
Jakoś mnie nie przekonuje. Wykonane ślicznie, bursztyny fajne, ale nie lubię ozdóbek z których kurz trzeba ścierać.
Odpowiedz
#4
mi też przypadł do gustu i nawet wymyślilem do czego może służyc,choć zdaje sobie sprawę że on lub ona wcale nie musi służyć jedynym zadaniem tego przedmiotu jest to że ma być,
Ale kończąc z filozofią myślę że na tm kikutku srebrnym który wystaje u gury można po przyjściu do domu powiesić kluczeUśmiech
Odpowiedz
#5
Piękne wykonanie. Takie drzewa mogły rosnąć w krainie elfów Uśmiech
Tak mi się kojarzą, właśnie z jakąś tajemnicą ukrytą w drzewach, starych, a jednocześnie bezcennych. To srebro świetnie komponuje się z bursztynem. Oczywiście pewnie ciężko znaleźć zastosowanie, ale czy piękno musi być funkcjonalne?
Odpowiedz
#6
Chyba sam autor nie bardzo wie do czego to moze słuzyc...stąd ta nazwa...Uśmiech
Jak dla mnie to troche nagie te patyki wstawilbym nad nimi surowy bursztyn lub srebro jako imitacje korony drzewa cos na wzór bonsai.....
[Obrazek: 51fd7bcc00f0.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości