Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stara klinga
#1
stara klinga oprawiona w srebro heban i bursztyn[Obrazek: boznsykdrhx8zz3kgmq5.jpg] [Obrazek: otwn3nd8nmqmpgyffcsq.jpg]
Odpowiedz
#2
Wygląda świetnie. Szczególnie te smocze łuski.
Mam tylko jedną wątpliwość czy te ostre fragmenty na jelcu nie skaleczą dłoni walczącego tymi ostrymi krawędziami?
Odpowiedz
#3
Masz racje jelec lekko uwiera w dlon, ale mysle ze ta szabla juz nikt nigdy nie bedzie walczyl.
Odpowiedz
#4
Minusy-
troche blaszkowate kiepskie proporcje gdzie złoty podział?
Plusy-
Widac duzo pracy i zaciecia tak trzymac.....
Odpowiedz
#5
Bardzo ciekawa praca, realizacja jej poza znajomoscia złotnictwa wymaga tez wiedzy z dziedziny płatnerstwa a to juz waskie grono fachowców w dzisiejszych czasach....
chetnie zobacze tez inne Twoje prace.....
Odpowiedz
#6
sztylet[Obrazek: g0yntnrl19my3uddntl.jpg]te.pl/images/iw5iq306tmtjt2rfa886.jpg[/IMG][/URL]
[Obrazek: iw5iq306tmtjt2rfa886.jpg]
Odpowiedz
#7
Sztylet dużo bardziej mi się podoba. Śliczne cacko Uśmiech
Dużo lepsze do damskiej dłoni niż szabla. Taka delikatna forma z zabójczą treścią. Bo jeśli to oryginalne ostrza, a tak wyglądają, to zapewne przelały nie raz krew.
Choć moim zdaniem dużo lepiej będzie się prezentować, gdy srebro pokryje się szlachetną patyną. Tworzysz niesamowite przedmioty, jak by przeniesione z innej epoki.
Odpowiedz
#8
Sztylet jest w porządku, ale dla mnie jednak szabli nie przebija. Jest bardziej szczegółowo wykonana i te smoki są cudowne. Po prostu mistrzostwo!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości