Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia anty-srebrna zakonczona niepowodzeniem
#31
Po raz kolejny podziwiam "puszki" myślę że to Twój znak rozpoznawalny.
Co do "drewniaków" super pomysły 2 i 3
W 1 jakoś ten kwiatek mi nie pasuje, to nie twój styl.

P.s
Jak z wyważeniem "3" bo widzę tam otwór na łańcuszek/rzemyk, nie przechyli się na bok, sprawdzałeś?
Odpowiedz
#32
(10-13-2014, 07:56 AM)Imenoq napisał(a): Po raz kolejny podziwiam "puszki" myślę że to Twój znak rozpoznawalny.
Co do "drewniaków" super pomysły 2 i 3
W 1 jakoś ten kwiatek mi nie pasuje, to nie twój styl.

P.s
Jak z wyważeniem "3" bo widzę tam otwór na łańcuszek/rzemyk, nie przechyli się na bok, sprawdzałeś?

Dzięki za uznanie. Masz rację "kwiatek" to nie bardzo moja bajka Ząbki zrobiłem go ,żeby było coś dla tzw. Cioci . Kwiatek dlatego że rysunek na drewnie wygląda jak roslina ( niezbyt widać na zdjeciu) . 3 wisi skośnie po przekątnej.
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#33
Bedac "dopingowanym" przez kriss-a (slow nie zacytuje ,bo sie uzyt. tygrysek niezdrowo bedzie ekscytowac Ząbki )
Zebralem sie w sobie ...... i po siedmiu latach przerwy
popelnilem smoka Uśmiech

[attachment=2246] [attachment=2247] [attachment=2248]

wspierajac kriss-a w jego dziele edukacyjnym dodam ,ze uzyte byly trzy rodzaje zdobienia powierzchni :
wzor skrzydel- robiony frezem protetycznym "rozyczka"
mat robiony- frezem z posypem diamentowym
korpus "satynowany" recznie tzw scotchem ( niestety Smutny nie w plynie ) .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#34
Co ty Erddill z Krakowa jesteś, że tak te smoki Cię ogarnęły?
Odpowiedz
#35
(11-18-2014, 12:20 AM)szafir napisał(a): Co ty Erddill z Krakowa jesteś, że tak te smoki Cię ogarnęły?

Z Gdanska jestem ... ale jakos tak ....nie wiem sam skad to przypelzlo (czy przylecialo ) Ząbki Ząbki
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#36
Ale fajne te Twoje smoki, nie ważne skąd na forum wszyscy wiedzą, że smoki to Twoja działka.
Odpowiedz
#37
Piękna robota Erddill, nareszcie wysiedziałeś te jaja, a myślałem, że ta ciąża będzie przenoszona Ząbki Widzę, że coraz bardziej dopracowujesz szczegóły. Ale to uwaga ad + Ząbki
Odpowiedz
#38
... dodatek do poprzednich zdjec , zeby nie bylo , ze zle lezy/wisi Puść oczko
[attachment=2249]
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#39
A ja myślałem, że Panie niechętnie noszą takie większe wisiorki.
To Pani Sędzia czy Rektor.
Odpowiedz
#40
(11-18-2014, 12:07 AM)Erddill napisał(a): recznie tzw scotchem ( niestety Smutny nie w plynie ) .

co to za scotch? bo mi jedyny jaki sie kojarzy to single malt. Ewentualnie tasma klejaca...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości