Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Terapia anty-srebrna zakonczona niepowodzeniem
Terapia anty-srebrna (wytwarzanie bizuterii) , ktora sobie zaserwowalem , mimo poczatkowych sukcesow ... okazala sie malo skuteczna i zakonczyla sie porazka ..... Wbrew zdrowemu rozsadkowi , swietemu spokojowi i czystym rekom - zdecydowalem sie usiasc do stolu .

tak na "rozgrzewke" i potrosze ,zeby sie sprawdzic zrobilem takie cos :

[attachment=1931]
[attachment=1932]
[attachment=1933]

Wisiorek puszka - dziewczynka z balonem . Pomysl lazil za mna juz od kliku ladnych tygodni ... od mometu gdy zetknalem sie z grafikami Pana podpisujacego sie Banksy :

[Obrazek: vK4dpU.jpg]
http://people.southwestern.edu/~bednarb/...lloon.html
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
Ciekawa grafika i mistrzowska jej interpretacja. Paweł pokazał jak zainspirowani czymś przedstawiamy swoja interpretacje. Idąc tą ścieżką zrozumiemy skąd biorą się nasze pomysły i jak to wykorzystać, żeby być jeszcze lepszymi w swoim fachu. Sam na co dzień korzystam z tej wiedzy robiąc czasami „dziwne rzeczy”, czym zaskakuje klientów. Najczęściej z pozytywnym skutkiem Uśmiech

http://kristoarts.blogspot.com/2013/12/p...w=flipcard
Odpowiedz
@Erddill
wiem, ze na forum nie wypada przelkinac itd. ale KURWA MAC! MISTRZU! NAUCZ MNIE CIAC PILKA WLOSOWA!

Jam niegodzien nawet pisac do Ciebie, jesli to bylo od poczatku do konca zrobione tylko za pomoca rak, a nie "elektrycznych" narzedzi to na prawde chyle czola i prosze o jeszcze!
Odpowiedz
@Kriss, świetna ta rzeźba Nairi Safaryan, tez się zainspiruje, akurat mam do zrobienia perły. Puść oczko
Odpowiedz
(09-11-2014, 11:21 AM)kfadrat napisał(a): @Erddill
wiem, ze na forum nie wypada przelkinac itd. ale KURWA MAC! MISTRZU! NAUCZ MNIE CIAC PILKA WLOSOWA!

Jam niegodzien nawet pisac do Ciebie, jesli to bylo od poczatku do konca zrobione tylko za pomoca rak, a nie "elektrycznych" narzedzi to na prawde chyle czola i prosze o jeszcze!

Dziekuje BARDZO za uznanie . Co do wyrobu , tak tylko rencyma i pilka .

ps.
Przyjedz do Nottingham to ..."popilujemy " razem Ząbki
Odpowiedz
@Kageki powiedział bym cieszę się, życzę powodzenia i czekam na efekty Puść oczko
Odpowiedz
(09-11-2014, 11:33 AM)Erddill napisał(a):
(09-11-2014, 11:21 AM)kfadrat napisał(a): @Erddill

Dziekuje BARDZO za uznanie . Co do wyrobu , tak tylko rencyma i pilka .

ps.
Przyjedz do Nottingham to ..."popilujemy " razem Ząbki

jak tylko bede sie wybieral na wyspy, to dam znac, chcialbym nawet zobaczyc jak to robisz.

Czy stosujesz jakies "magiczne" techniki ciecia?

Mam wrazenie, ze Twoje ciecia sa bardzo "czyste" i nawet na powierzchniach "bocznych" nie zostaja slady. Jakich pilek uzywasz?
Odpowiedz
@Kfadrat
Pilki mam od 1.0 do 0.6 ...co do "magicznych" technik to mam za soba pare kilo zrobionych puszek ....i jakas masochistyczna wewnetrzna potrzebe wycinania Ząbki
Odpowiedz
czyli rozumiem, ze jedyna rada to "cwiczyc cwiczyc" ?
Odpowiedz
(09-11-2014, 02:49 PM)kfadrat napisał(a): czyli rozumiem, ze jedyna rada to "cwiczyc cwiczyc" ?

Dokladnie ,tak jak Mowisz ..... jak mawial Bogumił Kobiela w "Wojnie Domowej"
"- jak się nie wywrócisz to się nie nauczysz" .
https://www.youtube.com/watch?v=9RfLuy1xVGw
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości