Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biżuteryjne trendy 2014/2015
#71
A jednak pokazała coś innego na tym forum. Takich rzeczy to ja jeszcze nie widziałem...
Odpowiedz
#72
nie jest wyjątkowa, to masowa prymitywna ( odlewy) produkcja zamiast emalii lakier, fakt że kolorowa i efektowna, jej jedyną zaletą jest marka i za to trzeba zapłacić
Odpowiedz
#73
tzw. KICZ Uśmiech
Odpowiedz
#74
A propost top trendy 2014 znalazłem film o pani, która projektuje dla Diora i po obejrzeniu zastanawiam się, czy wszyscy wielcy mają tak dziecinną wyobraźnie, czy tak zdziecinniałe umysły. Ale wielu ten styl się podoba. Sam nie wiem, co o tym myśleć Ząbki

https://www.youtube.com/watch?v=mvjyzT_t...71&list=WL

Chyba będę musiał sam spróbować ZąbkiZąbkiZąbki
Odpowiedz
#75
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#76
Żeby trafić do przeciętnego odbiorcy musisz chyba sam być do niego podobny nie?
Odpowiedz
#77
(01-30-2015, 12:01 PM)kageki napisał(a): Żeby trafić do przeciętnego odbiorcy musisz chyba sam być do niego podobny nie?

Teoretycznie tak ... praktycznie nie sadze zebym chcial i potrafil byc tak infantylny . To nie moja hmmm bajka Ząbki Ząbki
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#78
faktycznie de gustibus ...., ale mam prawo głośno powiedzieć że dla mnie to g....o, druga sprawa jak staniesz w kącie i powiesz grzecznie " Nazywam się Jan Kowalski i projektuję biżuterię" nikt Cię nie zauważy, jak to samo powiesz stojąc nago na kolumnie Zygmunta cała Polska o Tobie usłyszy
Odpowiedz
#79
jedyne co mi przychodzi do glowy po pbejrzeniu tego filmiku to:

[Obrazek: a03fdc6114279654b5d485459080e1fb775445fd...bfda51.jpg]
Odpowiedz
#80
Kinder niespodzianka rządzi !
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości