Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bransoletki z bursztynem.
#31
Witam wszystkich po dłuższej przerwie. Wrzucam dziś kilka moich nowych gniotów. Mamy marzec i dziś odkryłem że w mojej pracowni wylądował pierwszy wiosenny motyl...a z resztą co tam będe... popatrzcie sami.
                                                         
Odpowiedz
#32
Wg mnie motyl jak narazie wyszedl Ci najlepiej. Docinales bursztyny?

Imiona i bransoleta z onyksami to juz raczej maszyna zrobila ;p

Łancuch bardzo fajny, oryginalny wzor, tylko brakuje lepszego zapiecia np. szuflady ;p i byloby idealnie
Odpowiedz
#33
Srebrne imiona wycinane na Magic 3, bransoleta z onyksami to poskładane odlewy, złoto 585, akurat miałem na telefonie to też wrzuciłem. Łańcuch srebro 925, 60cm waży 200g. Zrobiłem jedno ogniwko wg pomysłu klienta, odcisnąłem gumę i powieliłem.
Odpowiedz
#34
Odpowiedz
#35
(03-04-2015, 09:54 PM)bafi napisał(a): Łancuch bardzo fajny, oryginalny wzor, tylko brakuje lepszego zapiecia np. szuflady ;p i byloby idealnie

No nie wiem czy akurat szufladka.
Ja pogrubiłbym pałąk jednego ogniwka i zrobił wąskie rozcięcie na tej rurce o które opiera się następne ogniwo ale na tyle wąskie aby z trudem przecisnąć poprzedzające ogniwko ustawione pod kątem 90 stopni prostą krawędzią/bokiem.
Myślę że nie miałoby szans na samo-odpięcie. I zapięcie byłby niewidoczne.
Taka koncepcja na szybko 
Odpowiedz
#36
(03-05-2015, 09:41 AM)Imenoq napisał(a):
(03-04-2015, 09:54 PM)bafi napisał(a): Łancuch bardzo fajny, oryginalny wzor, tylko brakuje lepszego zapiecia np. szuflady ;p i byloby idealnie

No nie wiem czy akurat szufladka.
Ja pogrubiłbym pałąk jednego ogniwka i zrobił wąskie rozcięcie na tej rurce o które opiera się następne ogniwo ale na tyle wąskie aby z trudem przecisnąć poprzedzające ogniwko ustawione pod kątem 90 stopni prostą krawędzią/bokiem.
Myślę że nie miałoby szans na samo-odpięcie. I zapięcie byłby niewidoczne.
Taka koncepcja na szybko 

Bezsensu totalnie bo niby dlaczego mialoby nie byc widoczne zapiecie? Kolejna sprawa to wlasciciel lancucha raczej by go nie zdjal po pijaku bo zanim by doszedl gdzie jest to cholerne zapiecie to by zasnal ;p ale ok, ty bys tak zrobil ;p
Odpowiedz
#37
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#38
(03-05-2015, 10:38 AM)bafi napisał(a): Bezsensu totalnie bo niby dlaczego mialoby nie byc widoczne zapiecie? 

Hmmmm...... a dla mnie to było takie oczywiste.
Bo zapięcie nie stanowi ozdoby (nieliczne wyjątki np: Pandora) ale nie w tym przypadku nawet gdyby to była szufladka, poza tym nie rzuciło Ci się w oczy że często nawet szufladki wbudowuje się w ogniwa żeby stały się mniej widoczne?
Odpowiedz
#39
i wez pan wygraj z takim czyms w konkursie ;]
Odpowiedz
#40
                       
Cały Boży dzionek poświęcony na skorpiona, srebro 925. Na żywo dużo lepiej się prezentuje. Musze zainwestować w aparat foto. Pierwsza wersja w szczypcach miały być bursztyny...może innym razem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości