Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bubel !!!-- KONKURS GALERIA AMBERMART
#1
Jednym się to spodoba innym nie, a sprawa dotyczy KONKURS GALERIA AMBERMART na stronie: http://ambermart.amberexpo.pl/title,KONK...,1070.html
I tak w konkursie głosujemy internetowo oddając 5 głosów na swoje kandydatury, i wszystko jest ok.
Moją uwagę przykuł fakt, że można zagłosować nieskończoną ilość razy z jednego komputera , co uważam że jest totalnym bublem organizatora.
Sprawa jest prosta, jeżeli ktoś ma modem o zmiennym IP to po prostu za każdym razem kiedy modem włączamy na nowo zmienia nam się IP co powoduje, że możemy kolejny raz głosować w konkursie.
Niestety wszyscy polscy operatorzy komórkowi mają modemy o zmiennym IP, co oczywiście wywołuje skutek jak powyżej.
Jak można się domyśleć organizator przedmiotowego konkursu zastosował zabezpieczenie polegające tylko na IP kompa.
Osobiście głosowałem kilkakrotnie z jednego kompa i działa to bez problemu, ale w takiej sytuacji wątpię w ten konkurs.
Odpowiedz
#2
... coz , jak nie bursztynowy tampon na amberifie ,to dziura w gaciach (w regulaminie ) na ambermarcie . Tak czy siak dupa blada .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#3
Słyszałem, że w w zeszłym roku w Warsiafce, tytuł Przedsiębiorcy Roku w branży,
dostała firma, która zatrudnia 1 (słownie - jedną) osobę. Jaki kraj, takie nagrody.Puść oczko
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#4
Ale wyroby przepiękne :-) . Ja oddałem 5 głosów na jeden wyrób i więcej już nie mogę.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#5
Tytuły się kupuje ale o tym już było.
Odpowiedz
#6
Tytuły się kupuje ale ja kupuję to co widzą. Trudno przekonać mnie tytułem do tandety.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#7
> .. jeżeli ktoś ma modem o zmiennym IP ... co uważam że jest totalnym bublem organizatora.
Ale jak zabezpieczyć inaczej?
Jeśli głosowanie wymaga logowania, możesz to odsiać.
Można sprawdzać fingerprint komputera, ale też da się oszukać, można ciasteczka...
Jeśli chcesz oszukać zawsze oszukasz. Możesz też przecież chodzić po mieście i głosować z każdej kafejki po 5 razy...

Jakie zabezpieczenie było by odpowiednie?
Odpowiedz
#8
(09-02-2014, 08:46 PM)admin napisał(a): Jakie zabezpieczenie było by odpowiednie?

Odcisk dużego palucha umazanego atramentem, jak za czasów Franza Josefa.Ząbki
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#9
Konkurs wygral Art 7 Wojtek Kalandyk 1 - wsze miejsce za kolczyki. uwazam ze sa bardzo ladne. Gust " publicznosci " podoba mi sie bardziej niz gust komisji ktura daje 1-wsza nagrode za tampon z bursztynu.
Odpowiedz
#10
Nagrodę publiczności dostała Dorota Gulbierz z mojej wioski.

[Obrazek: 65b159922fad051a97e45cbc76ddb826.jpg]

Za ten wisior.

   
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości