Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Napad na Jubilera Włocławek
#1
W zeszłą sobotę doszło do napadu na sklep jubilerski w Włocławku. Bandyta w środku dnia około godziny 14 wszedł do sklepu, potraktował sprzedawce paralizatorem, skrępował taśmami a następnie ukradł za około milion zł towaru. Trwają poszukiwania przez Policje.
Odpowiedz
#2
wspólczuje, ciekawe czy gosc miał napaówke-alarm.
Odpowiedz
#3
Czy miał ubezpieczenie - to jest pytanie. Wczasach kiedy jeszcze produkowałem to i owo,
chciałem ubezpieczyć zawartość sejfu i okazało się że to niemożliwe z prostego powodu:
że zawartość ulega ciągłym zmianom - coś się wyjmuje, coś dokłada - a więc nie sposób
określić wartości. Zresztą znam przypadek, sfingowanego włamania, kiedy rozpruty został
pusty sejf a właściciel domagał się kilkumilionowego odszkodowania. Nie wiem jak jest obecnie,
ale kilkanaście lat wstecz, każda firma ubezpieczeniowa miała własne zasady i procedury.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#4
co tu duzo mowic... peszek.
Odpowiedz
#5
(07-02-2014, 10:54 AM)kfadrat napisał(a): co tu duzo mowic... peszek.

ja bym to nazwał dosadniej : skur...synizm, bandytyzm, terroryzm.Cry???Eeee....
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#6
A ja bym jeszcze dodał, że dużo szczęścia bo w mojego sąsiada, w latach '80 u.w. po prostu zastrzelili podczas napadu.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#7
Kolegę z salonu telefonów też strzelali z broni.

Pamiętam jak na Krecie wchodziłem do zakładu jubilera na wsi to od razu kamery sprawdzały moją "facjatę". Nawet z właścicielem potem przy kawce żartowaliśmy o tym. Mają bazę danych Interpolu i sprawdzają zdjęcie każdego. Przypominam że to był jubiler na wsi ( 2000 tyś ludzi). W Polsce lekceważy się środki ochrony.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości