Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GIODO
#11
Kolejne urzędasy próbują udowodnić sens swojego istnienia. Przepisy są chyba obowiązujące wszystkich.
Jest ustawa o ochronie danych osobowych i to powinno wystarczyć. Zaraz wydadzą okólnik o ochronie wizerunku,
dotyczący wyłącznie fotografów, albo fryzjerów męskich. Kto jest w stanie ogarnąć milion przepisów, tworzonych
co roku przez kohorty urzędowych darmozjadów?[Obrazek: hammer_1.gif]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#12
Ludzie zamiast zapie...alać na 3-4 etaty powinni wyjsć na ulice i pogonić to rządzące dziadostwo ???!!!!
Odpowiedz
#13
Ale po co gdziekolwiek wychodzić? Nie wystarczy ich po prostu zacząć ignorować? Wszystkich przecież nie zamkną. Trzeba skończyć z ta wieczna agresją.
Odpowiedz
#14
Czyżby? Będą nas wyłapywać pojedynczo, niczym kapo w Auschwitz.
Jest urząd i przepis - musi być i winny. Urzędas musi potwierdzić sens
swojego istnienia. Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, że każdy
urzędnik w Pomrocznej, jest rozliczany ze skuteczności w karaniu tych,
którzy ośmielili się nie respektować stanowionych przepisów. Tak samo
urzędnik skarbówki, jak policjant, wredna biurwa z Sanepidu itp. Tylko
rewolucja może ich otrzeźwić, ale to już nie dla mnie. Ja wysiadam.[Obrazek: door-165.gif]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#15
podobno urzędnik urzedu kontroli skarbowej dostanie prowizję 6% jak dowali domiar i wyciągnie kase od firmy. Tak słyszałem. Ile w tym prawdy nie wiem, ale coś zapewne dostanie bo za frajer to by tam nie siedzieli z marną pensją.
Odpowiedz
#16
System motywacyjny jest w każdym urzędzie. Kiedyś zatrzymała mnie drogówka i okazało się, że mam OC nieważne od wczoraj.
Grzywna z Funduszu Ubezpieczeń wynosiła wtedy 4800. Pies zapytał - ile pan proponuje za przymknięcie oka. Miałem 500 zł,
więc tyle zaproponowałem, na co on się roześmiał mówiąc, że po legalu od Funduszu dostaje 10% ściągniętej grzywny.
Na szczęście nie chciało mu się pisać. I tak jest zapewne wszędzie. Urzędnik to myśliwy a my - zwierzyna.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#17
(07-03-2014, 10:23 AM)cactoos napisał(a): System motywacyjny jest w każdym urzędzie. Kiedyś zatrzymała mnie drogówka i okazało się, że mam OC nieważne od wczoraj.
................
I tu jest pole do popisu dla Państwa Polskiego. Dlaczego nie pisze wezwań ??????????? Dlaczego płacąc 30 lat OC w terminie nie mogę mieć miesiąca nie zapłaconego????????

Czy Państwo Polskie dla którego pracowałem już 3o lat musi być takie " pojeba......." Niezdecydowany
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#18
Państwo to ludzie, ludzie to Państwo, dlatego sądzę że ludzie w polsce są pojeb...ni, system prl-wski wykształcił ludzi tępych i głupich i tak zostało. Może za parę pokoleń będzie lepiej, na razie to ciekawie się nie zapowiada, więc chyba trzebe będziew pakowac majdan i wiać jak naj dalej z polski i od polaków.
Odpowiedz
#19
(07-03-2014, 07:10 PM)antoni napisał(a): Państwo to ludzie, ludzie to Państwo, dlatego sądzę że ludzie w polsce są pojeb...ni, system prl-wski wykształcił ludzi tępych i głupich i tak zostało. Może za parę pokoleń będzie lepiej, na razie to ciekawie się nie zapowiada, więc chyba trzebe będziew pakowac majdan i wiać jak naj dalej z polski i od polaków.

Nie sądzę by to wszystko była wina PRL-u :-). Poziom kradzieży, łapówek, itp. patologi jest zależny od władzy a nie od Ludu :-)))))))Rozmarzony
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#20
(07-03-2014, 07:10 PM)antoni napisał(a): system prl-wski wykształcił ludzi tępych i głupich i tak zostało.


O! Tutaj się stanowczo nie zgodzę. Nawet ze zwykłym menelem ale kończącym choćby podstawówkę w PRLu, można porozmawiać na wiele więcej tematów niźli z dzisiejszym licealistą, czy studentem. Poziom ogólny był bez porównania wyższy. To zresztą widać. 30% abiturientów nie zdało matur w tym roku. Połowa Polaków nie rozumie tak podstawowych informacji, jak prognoza pogody. Otaczają nas debile których jedyną umiejętnością jest obsługa smartfona. Nic ponadto. Często rozmawiam z ludźmi w wieku moich dzieci i jestem głęboko zażenowany ich tępotą. Niestety, większość nawet nie jest zainteresowana rozszerzaniem horyzontów - pytając: a na chuj mi to wiedzieć? Proszę poczytać młodzieżowe czaty w necie, pod kątem gramatyki - żenada! To sukces 25 lat wolności w polskiej edukacji.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości