Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprzedaż kolekcjii-Oferta sprzedaży
#1
Rainbow 
Witam,
Likwiduję swoją prywatną kolekcję i dlatego ponawiam swoją ofertę skierowaną do wszystkich tych, którzy chcieliby zainwestować w kupno naturalnego szafiru ze Sri Lanki o wadze 11,5 CT i chcieliby stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Może warto zainwestować w jeden z kamieni szlachetnych, który przetrwa długie lata i każde warunki
Kamień jaki posiadam nie jest w żaden sposób poprawiany i naprawdę wart swojej ceny.
Dalece odbiega od wszechobecnej w sklepach sztampy i tuzinkowości jaka gości na Allegro.
Ma śliczny kolor (pudrowy róż) i po oprawieniu go w srebro lub złoto u jubilera będzie naprawdę taki jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy.
Proszę pomyśleć być może warto ZAINWESTOWAC w coś co prócz inwestycji na przyszłość stanie się z czasem czymś bardzo cennym i rzadkim przez to, że naturalnych i nie poprawianych kamieni wydobywanych z takim trudem jest coraz mniej na rynku.

SPRZEDAM naturalny, nie poprawiany i w żaden sposób nie ulepszany szafir (owal)
Pochodzenie;Sri Lanka
Wielkość 11,5 CT
Kolor jasny róż tzw baby pink(pudrowy róż)

Szafir zostal oszlifowany w jednej z najstarszych warszawskich Szlifierni Kamieni Szlachetnych na ul. Wáski Dunaj
Kamien jest naprawde unikatem jako ze zloza szafirow na Sri Lance sa wyczerpane a na rynku i w sprzedazy sklepowej kroluja chińskie i nie tylko tanie podrobki lub kamienie ulepszane.
Cena jaką proponuję to 2500 zł i uważam, że jest bardzo przystępna jak za naturalny kamień szlachetny tej wielkości

Posiadam certyfikat wystawiony przez szlifiernię kamieni na ul> Waski Dunaj w Warszawie, ktora kamien szlifowala.

NAPRAWDĘ WARTO-CENY NATURALNYCH KAMIENI SZLACHETNYCH WCIĄŻ ROSNÁ I MOGÁ BYC SUPER INWESTYCJA na przyszlosc
W razie poważnego zainteresowania kupnem parametry kamienia wyślę na priv Moja cena jest do negocjacji.
Pozdrawiam- baldorka
Odpowiedz
#2
radze zainwestować w ceryfikat GIA Uśmiech
Odpowiedz
#3
Może jakieś zdjęcia?
Ma certyfikaty?
Odpowiedz
#4
Informacje o parametrach kamienia, wystawionych certyfikatach oraz odpowiedzi na wszystkie dodatkowe pytania na temat mojej oferty sprzedaży posiadanego przeze mnie szafiru, wszystkim zainteresowanym wysyłam indywidualnie na priv lub e-mail.
Pozdrawiam-baldorka
Odpowiedz
#5
(07-01-2014, 08:20 AM)baldorka napisał(a): Informacje o parametrach kamienia, wystawionych certyfikatach oraz odpowiedzi na wszystkie dodatkowe pytania na temat mojej oferty sprzedaży posiadanego przeze mnie szafiru, wszystkim naprawdę zainteresowanym wysyłam indywidualnie na priv lub e-mail.
Pozdrawiam-baldorka


[b]Ps. Szafir był kupiony w latach 90-tych bezpośrednio od szlifierza, który kamień szlifował, z jego prywatnej kolekcji i jestem jego drugim właścicielem.
Wcześniej sprzedałam unikatowy naturalny szmaragd kolumbijski 3,2 z tego samego żródła i osoba która kamień nabyła napewno tego nie żałuje.

[/b]
Odpowiedz
#6
A to takie ładne różowe co nie co........

http://modernbizu.pl/trendy-i-design/czy...umani.html
Odpowiedz
#7
Dzień dobry
Moja oferta jest nadal otwarta dla wszystkich tych którzy chcieliby zaryzykować i zmierzyć się ze stworzeniem biżuterii indywidualnej dla klientów bardziej wymagających lub może zainwestować na przyszłość w nieulepszany, niepoprawiany kamień szlachetny poszerzając swoją prywatną kolekcję o naturalny szafir ze Sri Lanki o wyjątkowej wadze 11,5 CT.
Pozdrawiam-baldorka
Odpowiedz
#8
Moja oferta jaką opisałam w tym wątku ..... jest nadal aktualna.
Pozdrawiam- baldorka

Parametry kamienia:
Kamień: różowy szafir pochodzenia cejlońskiego
Kształt; owal
Szlif: mieszany
Wielkość: 14,2 x 11,4 x 7,9

Właściwości fizyczne:
Masa: 11,5 CT
Gęstość: ca 4
Twardość: 9
Współczynnik załamania światła: 1,761-1,763
Dwójłomność: 0,002 (zmierzone przy pomocy refraktometru Raynera)
Kolor: różowy
Kolory składowe: dwa odcienie różowego
Czystość: średnia+

Pozdrawiam-baldorka
Odpowiedz
#9
(08-18-2014, 10:57 AM)baldorka napisał(a): Czystość: średnia+

muehehe
Odpowiedz
#10
Kamień jaki posiadam jest w każdej chwili dla poważnie zainteresowanych do obejrzenia i zweryfikowania jego barwy przez specjalistów gemmologów w Warszawie.
Określenie "średni +" zostało przeze mnie spisane z certyfikatu jaki posiadam ze Szlifierni która kamień szlifowała.
Szlifierz jaki to pisał (p. Zdanowicz Stanisław ) ze Szlifierni na ul.Wąski Dunaj w Warszawie nie brał pod uwagę, że tak ogólnikowe określenie barwy jak i parametry kamienia jakie wpisał kiedykolwiek będą dla mnie niezbędne do sprzedaży.
Certyfikat jaki posiadam został wypisany dla mnie i na moje życzenie i wtedy kiedy miało to miejsce czyli w latach 90-tych nie myślałam o jego sprzedaży.
Uważam, ze Pana wątpliwości co do samego kamienia i jego barwy mogą być uzasadnione.
Pana śmiech w tym wypadku jest nie na miejscu......ale wolno Panu.
Traktuję to ogłoszenie poważnie i mam nadzieję na takie same oferty od zainteresowanych kupnem.
Nie mam nic do ukrycia, a wszystkich którzy byliby zainteresowani kupnem zapraszam do Warszawy, a ocenę szafiru cejlońskiego czy wiarygodność opisu parametrów kamienia jaki posiadam pozostawiam Państwu.
Wcześniej sprzedawałam naturalny, nie ulepszany 3,2 CT szmaragd kolumbijski z tej samej szlifierni i napewno nabywca nie żałuje tego zakupu.

Pozdrawiam baldorka
Ps.
W razie wątpliwości odnośnie wiarygodności opisu zawartego w certyfikacie jaki dostałam kupując ten kamień od szlifierza Pana Stanisława Zdanowicza, który kamień szlifował lub zakwestionowania jego kompetencji w ocenie kamienia,który stanowił część jego prywatnej kolekcji - zapraszam do zapoznania się z krótką notką, a raczej wspomnieniem o nim (niestety pośmiertnym) oraz opiniami osób bezpośredno z nim związanymi.
Są to osoby, które do dzisiaj stanowią śmietankę fachowców sztuki jubilerskiej i znawców gemmologii zrzeszonych w Polskim Towarzystwie Gemmologicznym, którego to Pan Stanisław Zdanowicz był jednym z założycieli.
Zainteresowanych zapraszam do przeczytania, wspomnienia po tym wyjątkowym człowieku i wybitnym fachowcu sztuki jubilerskiej.

http://polskijubiler.com/archiwum/jubile....php?nd=77

Warto również przeczytać :
http://polskijubiler.com/archiwum/jubile....php?nd=72

Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości