Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcia waszych pracowni i patenty :)
#51
Może chociaż shoutbox?
Odpowiedz
#52
(03-06-2015, 11:23 PM)pete napisał(a): To pokażę i ja kawałek swojego podziemnego królestwa. Normalnie stół stoi w innym miejscu. Na czas wymiany okna musiałem trochę poprzestawiać sprzęty. Teraz muszę znaleźć trochę czasu, żeby stół wrócił pod okno bo tam mam półkę z pozostałą częścią narzędzi. Uśmiech

Oj stykła by mi taka walcareczka ;-)
Odpowiedz
#53
(03-07-2015, 12:09 AM)Pampalini napisał(a): Oj stykła by mi taka walcareczka ;-)

Walcarka bardzo przydatna. Dzięki niej młotków używam trochę mniej. Uśmiech Chciałem większą ale brakło kasy.
"Grawer Met" Paweł Tucki[url=http://www.facebook.com/MetaluBlask][/url]
Odpowiedz
#54
-kurcze jak pokazujecie  swoje królestwa,no to po niedzieli posporzątam i klikne foto swojego azylu'
-faktycznie przydałaby się kontrastowa ramka do cytowanego postu bo jest słabo widoczna różnica-do admina prośba.
Odpowiedz
#55
Nie mogłem wcześniej znaleźć tego wątku ale dzisiaj dałem sobie trochę czasu i udało się - zdjęcia mojej "pracowni" Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#56
Zdjęcia z mojej amatorskiej pracowni. Skromna i ukierunkowana już tylko na emalierstwo.
Wyposażenie też jest skromne ale kryzys zmusił mnie do wyprzedania wiekszości sprzętu. Cry

Górna pracownia plastyczna została ostatnio odmalowana :    

       

Dolna pracownia też ostatnio odmalowana.

           

tak w trakcie pracy :    

pozdrawiam
Odpowiedz
#57
(05-20-2015, 11:43 PM)Grotek76 napisał(a): Nie mogłem wcześniej znaleźć tego wątku ale dzisiaj dałem sobie trochę czasu i udało się - zdjęcia mojej "pracowni" Uśmiech

Tylko pozazdrościć takiej pracowni grawerskiej :-) Super.
Odpowiedz
#58
Dziś wrzucam zdjęcia swojej kanciapy. Wymaga jeszcze wielu ulepszeń  Biggrin Mam niezawodny okap vel wyciąg wrozamet ze spirorurą podłączoną do komina, w oddali widać palnik wodorowy, podstawowy to perun,                  silnik foredoma oraz zapasowy z OBIboka, walcarka z rodentu, grawerko-frezarka MAGIC 3 którą każdemu polecam. Mój najnowszy zakup to polerka avalon i nareszcie koniec z pastą polerską w nosie i we włosach. Powiększarka rolkowa jest starsza ode mnie ale nowe nie mają do niej startu. Mam jeszcze sporo drobnych klamotów podręcznych, większość z drugiej ręki, za pół ceny.
Odpowiedz
#59
Taki macie ordnung na tych stołach, że zachodzi uzasadnione podejrzenie,
że to tylko przykrywka'dla małej fabryczki o profilu farmaceutycznym. Biggrin

Mój stół dzisiaj wygląda tak

[Obrazek: A5CRB.jpg]

Pytanie konkursowe brzmi - kto znajdzie suwmiarkę? Biggrin
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#60
Jakbym siadał do stołu po mojej małżonce, potem robie jeszcze większy bajzel, a gdy nie mogę czegos znalesc to sprzątam,a i tak nie znajduje. Biggrin  Biggrin  

   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości