Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdjęcia waszych pracowni i patenty :)
#11
Pamiętam, że najbardziej mnie wkurzało jak wpadł mi rygiel to takiego fela jak macie, wtedy wszystko leciało do góry włącznie z opiłkami. W szufladzie nie ma takiej opcji Uśmiech
Odpowiedz
#12
Panowie zabierajcie się za porządki.!!! A poważnie też używam szuflady a myślę o felu, bo szuflada przeszkadza przy cięciu piłką czy jak kto woli gesztelką, chyba, żę uda mi się wymyślić taką szufladę, żeby nie przeszkadzała.
Odpowiedz
#13
Ogarnąłem z lekka moja "jaskinie" to moge pokazac swiatu gdzie sie uzewnetrzniam Ząbki

[attachment=2250] [attachment=2251] [attachment=2252]

Zestaw na bazie trzech kuchennych stolikow/barkow z ikei (ok 50/60 cmm blat ) , lekko zmodyfikowanych . Zdjecie 1 wesja do zabawy narzedziami , zdjecie 2 przygotowane do lutowania ...i nr 3 cala reszta Ząbki
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#14
masz tyle miejsca,że nie musisz wstawać ze stołka, żeby wszystko zrobić Ząbki Nazbyt wygodnicke Proszę Pana Ząbki
Ciekawy pomysł z tym miejscem do lutowania, a z boku stolik do pracy intelektualnej Ząbki
Odpowiedz
#15
(11-19-2014, 02:17 PM)kriss napisał(a): masz tyle miejsca,że nie musisz wstawać ze stołka, żeby wszystko zrobić Ząbki Nazbyt wygodnicke Proszę Pana Ząbki
Ciekawy pomysł z tym miejscem do lutowania, a z boku stolik do pracy intelektualnej Ząbki

hedonizm pelna geba Ząbki Ząbki . Z ciekawosci wymierzylem swoja przestrzen zyciowa i mam prawie 4 metry kwadratowe !!!! Ale daje rade mimo tanca z krzeslem , cytujac "klasyka " :

[attachment=2254]
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#16
Dobry pomysł z tym rozkładanym "felem" ale ten fajnagel (klin) to wygląda jakby dopiero ze sklepu przyjechał i żadnej roboty nie widział.
Odpowiedz
#17
(11-19-2014, 03:36 PM)Imenoq napisał(a): Dobry pomysł z tym rozkładanym "felem" ale ten fajnagel (klin) to wygląda jakby dopiero ze sklepu przyjechał i żadnej roboty nie widział.

eeee no cos tam widzial ,pare sladow ma , zajechalem go przypadkiem przy montowaniu Ząbki Ząbki
btw , fajnagel zrobiony jest z kawalka blatu ,ktory zostal wyciety na miejsce do pracy i ....zeby fajnagiel zamontowac Ząbki Ząbki .

Pare rozwiazan moze sie przyda komus ,kto planuje warsztat w kuchni w bloku zrobic . Pracuje sie przy tym lepiej niz przy adaptowany biureczku (znam z wlasnego doswiadczenia )
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#18
Mam jeszcze jeden patent o ktorym wczesniej chyba nie pisalem, nie wiem, "morze mondry morze gupi".

Przy zakuwaniu kamieni (glownie na gladko albo w korny), przyklejam kamien klejem do papieru. Wtedy mniej sie buja, mniejsza szansa, ze sie przekreci, a klej pieknie sie roztapia i schodzi w zwyklej cieplej wodzie.
Odpowiedz
#19
A oto mój kącik. Składany, amatorski. Coś tam poklepię, polutuję i chowam.
Odkręcam nogi i wszystko przenoszę do pakamery. Stąd porządek na stole. Do okoła stołu na podłodze to już z tym porządkiem gorzej. Stoją 2 wielkie skrzynie narzędziowe, a większość ich zawartości porozstawiana gdzie się da.
Po robocie łazienka musi być w stanie idealnym. Takie życie.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#20
(11-22-2014, 09:55 PM)BoBig napisał(a): A oto mój kącik. Składany, amatorski. Coś tam poklepię, polutuję i chowam.
Odkręcam nogi i wszystko przenoszę do pakamery. Stąd porządek na stole. Do okoła stołu na podłodze to już z tym porządkiem gorzej. Stoją 2 wielkie skrzynie narzędziowe, a większość ich zawartości porozstawiana gdzie się da.
Po robocie łazienka musi być w stanie idealnym. Takie życie.

Przygotowane jak do operacji Ząbki Ząbki .... a tak serio to lubie oszczedne formy .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości