Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GRAWEROWANIE W STALI
(08-22-2015, 12:09 PM)mnap89 napisał(a): Leszku bardzo dobrze Ci idzie Ząbki

Dziękuję Marku. Byle do przodu Biggrin  a osiągniemy cel !!!
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
(08-22-2015, 11:55 AM)Leszek napisał(a):
(08-21-2015, 10:14 PM)Grotek76 napisał(a): Drogi Leszku, dobrze wiesz, że jak mi przyślesz tarczę to Ci ją wygraweruję w co tylko zechcesz Uśmiech a co do emali to jedyne skojarzenie jakie mi się nasuwa to moja sympatia sprzed 10 lat - Emilia Uśmiech

Emilia na pewno była super Love Love

Jestem z gatunku "honorowych".
L[Obrazek: love.gif]ubię albo zapłacić za usługę lub coś dać w zamian. Myślałem że Ty wygrawerujesz, ja nałożę emalię a po sprzedaży tarczy weźmiesz 90% a ja 10. Mnie zysk nie interesuje. Interesuje mnie tylko ja Faberge zrobił swoje arcydzieła Serce

Myślę o wykonaniu tej (cena rynkowa to 5000-8000 euro). Wydaje mi się na 80% że wypalę ją poprawnie :

[Obrazek: vacheron_image.3153353.jpg]

[Obrazek: Vacheron+Constantin+M%25C3%25A9tiers+d%2...7%2529.jpg]  

W Vacheronie przy tej tarczy pracuje 4-10 osób , jak ja sam mam to zrobić ???

Serce  trzeba stawiać sobie wysokie cele :-) Biggrin

Emilia była jak Ferarri Uśmiech Laszek jak zrobimy razem taką tarczę, to ja biorę 10% aTy 90%, Ok?
Odpowiedz
Ja podpisze się na osadzenie kamyków, moja prowizja standardowa 6% od ceny kamyków Uśmiech Uśmiech

tak, żeby oko pocieszyć
Oprawiam ...
Odpowiedz
Nareszcie, po 4 miesiącach dłubaniny zakończyłem pracę nad starym, niemieckim Mauserem. Złączam fotki i życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!


Załączone pliki Miniatury
                                           
Odpowiedz
Kawał dobrej roboty, gratuluje i pozdrawiam.
Oprawiam ...
Odpowiedz
PKP czyli pieknie kurwa pieknie. To w drewnie to tez Twoja sprawka?
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
Rozumiem, że się opłaciło i właściciel zapłacił godziwie ? Robota super Ząbki
Więcej taki robótek w Nowym Roku dobrze płatnych Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
(12-30-2015, 12:17 PM)kfadrat napisał(a): PKP czyli pieknie kurwa pieknie. To w drewnie to tez Twoja sprawka?

Dzięki kwadratowy. Drewno robił jakiś specjalista z Niemiec.
Odpowiedz
(12-30-2015, 07:15 PM)kriss napisał(a): Rozumiem, że się opłaciło i właściciel zapłacił godziwie ? Robota super Ząbki
Więcej taki robótek w Nowym Roku dobrze płatnych Ząbki

Właściciel jeszcze nie odebrał broni bo mieszka w Monachium, ale nie należy do tych którzy się targują lub skąpią grosza. Mam nadzieję że w Nowym Roku wszystkim nam nie zabraknie dobrze płatnych zleceń Uśmiech
Odpowiedz
(12-30-2015, 07:06 AM)orafo napisał(a): Kawał dobrej roboty, gratuluje i pozdrawiam.

Dzięki orafo, także serdecznie Cię pozdrawiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości