Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...inne moje twory
#1
...taki wazonik ostatnio wymyśliłem, myślę że będzie tego więcej ...miedź 0,55mm, cynowana ogniowo obustronnie ...Kalia wymienna Uśmiech

więcej fotów w galerii:
http://www.artmajeur.com/en/artist/nieczar/collections


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#2
Rewelacja. Tak wysoko wyciągnąć blaszkę 0,55 mm to jest mistrzostwo. Uśmiech
"Grawer Met" Paweł Tucki[url=http://www.facebook.com/MetaluBlask][/url]
Odpowiedz
#3
uuuuuuuuuuaaaaaaaaa. Miodek. Chcialbym sie czepic, ale nie ma o co. Generalnie fajny pomysl!
Odpowiedz
#4
dzięki ...ale mistrzostwo, to nie ...to po prostu opanowanie techniki w pewnym stopniu ...dla mnie mistrzostwo to np. to: (poiżej) ...pełnoplastyczne popiersie klepane z cieniusienkiej blaszki ...w tym wypadku złotej


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#5
Mistrzostwo mistrzostwem, ale to było nie repusowane, tylko wyciągane z cienkiej blaszki i prawie z czystego złota. Z niższej próby nic by ztego nie wyszło, a po za tym Sam byś to zrobił gdyby Ci zaplacono równowartość nowego mercedesa Ząbki
W starych technikach model był wyciągany na wcześniej przygotowanym kopycie. Na pewno wielokrotnie czytałeś jak złoto jest ciągliwe i to prawda, ale tylko bardzo wysokiej próby.
Ogladając Twoje prace jestem spokojny, że poradził byś sobie. Uśmiech
Odpowiedz
#6
Dawno się tu nie kręciłem ...więc wrzucę jakiś stuff  w temacie repusu.

Adaptacja tzw. maski z Thorsberg (cynowany mos. na stalowym rdzeniu) i  replika hełmu z Kiszpek (te czerwone kamyki to szkiełka, ale sam ciąłem i szlifowałem). Takie płatnerskie bizarry  ...coś co lubię Biggrin


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#7
Pięknie zrobione przedmioty, szkoda że tak rzadko zaglądasz na forum. I jak byś jeszcze zrobił toturial to by była bajka ZąbkiZąbkiZąbki
Odpowiedz
#8
Aż nogi mi się ugły...Super
Odpowiedz
#9
(08-10-2015, 06:26 PM)kriss napisał(a): Pięknie zrobione przedmioty, szkoda że tak rzadko zaglądasz na forum. I jak byś jeszcze zrobił toturial to by była bajka ZąbkiZąbkiZąbki

O to to :-)

(08-10-2015, 06:36 PM)helmet napisał(a): Aż nogi mi się ugły...Super

Mi się ugieły nogi i to pomiędzy :- ) Biggrin

Nieczar fantastyczna praca. Brawo.
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#10
Oglądałem na leżąco, żeby zabezpieczyć się przed ugięciem nóg.
Rewelacyjne prace, poproszę o więcej. Biggrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości