Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OBRĄCZKI STALOWE - ZMIANA ROZMIARU
#1


Witam!

Poszukuję jubilera, który jest w stanie zmienić rozmiar obrączki stalowej z 17 na 20.
Czy w ogóle jest taka możliwość? W Łodzi nie znalazłam nikogo, kto by się podjął tego zadania.
Oczywiście obrączki mogę wysłać wszędzie - byle by się udało....

Obrączki mają dla nas bardzo duże znaczenie sentymentalne - dlatego bardzo zależy mi na bardzo fachowej ocenie i szczerej odpowiedzi.
Będę wdzięczna za pomoc.
Odpowiedz
#2
jak ze stali to do kowala raczej
Odpowiedz
#3
Marne szanse na zrobienie fachowo takiej usługi.
Odpowiedz
#4
Wpisz sobie na google " jubiler Bona ". To firma, która nie boi się trudnych usług. Mnie zmniejszyli dość grubą obrączkę stalową. Myślę, że Tobie też pomogą !

Pozdrawiam - Marcin

(12-21-2013, 10:12 PM)Pankol napisał(a):

Witam!

Poszukuję jubilera, który jest w stanie zmienić rozmiar obrączki stalowej z 17 na 20.
Czy w ogóle jest taka możliwość? W Łodzi nie znalazłam nikogo, kto by się podjął tego zadania.
Oczywiście obrączki mogę wysłać wszędzie - byle by się udało....

Obrączki mają dla nas bardzo duże znaczenie sentymentalne - dlatego bardzo zależy mi na bardzo fachowej ocenie i szczerej odpowiedzi.
Będę wdzięczna za pomoc.

Nie żartuj sobie z tym kowalem! Patrz mój post ! Dla chcącego nie ma nic trudnego ! A stal, to też materiał jubilerski !

Pozdrawiam - Marcin

(12-23-2013, 11:57 AM)kfadrat napisał(a): jak ze stali to do kowala raczej
Odpowiedz
#5
bede sobie zartowal! taki ze mnie smieszek Ząbki
Odpowiedz
#6
Smile 
Jak nie kowal to może tokarz pomoże Uśmiech
Odpowiedz
#7
(01-21-2014, 10:45 AM)cypisjestwkotlowni napisał(a): Mnie zmniejszyli dość grubą obrączkę stalową.

(...)

A stal, to też materiał jubilerski !

Jak się robi "fachowo" takie rzeczy? Przekuwanie? Wycinanie i spawanie?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości