Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
graver max
#1
-cactoos,mam pytanie,czy jesteś posiadaczem urządzenia graver max,chodzi mi czy u nas można kupić rylce do tej grawerki,pytam się bo przymierzam się do jej kupna.
Odpowiedz
#2
Mam młotek do grawerowania Badeco na rękaw.
Pneumatyczny Grawer Max i sztychle do niego dostaniesz u Kociuby.
Cena sztychli 30-90 zł - w zależności od kształtu.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#3
mam zamiar z ciągnąc grawerkę z ukrainy cena bardziej przystępna,co jest lepsze młotek czy grawerka (dla fachowca pytanie może dziwne)ale jest za pewnie różnica.
Odpowiedz
#4
Nie wiem co lepsze - robię tym co mam.

Ten młotek może służyć do zakuwania i do grawerowania w zależności jaką końcówkę założę. Ważne aby była regulacja siły uderzenia.
Można tez pojechać na "Słodowego" i kupić w Lidlu elektryczną maszynkę do grawerowania a' 30 zł.
Po niewielkiej modyfikacji, pasuja do niej iglaki zaszlifowane w sztychle - lepsze to niż nic.
Chyba jednak najlepsze będzie narzędzie dedykowane do grawerowania - jak Graver Max i to z bocznym wyprowadzeniem przewodu.

Poniżej mój patent.Puść oczko


Załączone pliki Miniatury
   
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#5
-mam taką lidlowską ,tylko zrobiłem ją do zakuwania końcówkę zaobliłem ,trochę głośna,dzięki za info.
Odpowiedz
#6
Witam
Sztychle tak jak pisze cactoos można dostać u Kociuby - on jest przedstawicielem GRS na polske
możesz również samemu je zrobić z normalnych sztychli lub z stali HSS.
Głośno to będziesz miał jak postawisz sobie zwykłą sprężarke w pomieszczeniu gdzie będzie grawer max.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości