Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pozłacana bransoletka - co zrobić, by nie była złota?
#1
Witam wszystkich
Mam nadzieję, że dobrze trafiłam i ktoś udzieli mi rady.

Bardzo podoba mi się pewna srebrna bransoletka, ale jest pozłacana. Nie lubię złota, a poza tym obawiam się, że może wyglądać sztucznie przez tę powłokę, ponadto słyszałam, że one lubią się ścierać.
Chciałabym wiedzieć, czy jubiler mógłby zedrzeć tę powłokę (podobno jest to wyrób wysokiej jakości i srebro pod powłoką powinno się dobrze prezentować) i ewentualnie pokryć ją czymś, np. zrobić rodowanie, czy też może dałoby się po prostu pokryć tę powłokę tak, żeby bransoletka miała srebrny kolor?
Albo jeszcze inaczej:
gdzie mogę znaleźć jubilera, który wykona dla mnie taką samą bransoletkę, ale srebrną? Pisałam już do wielu znalezionych w internecie, ale bez skutku.
Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc Uśmiech
Odpowiedz
#2
najpierw zapodaj jak ta bransoletka wygląda, jakieś zdjęcia potrzebne
Odpowiedz
#3
http://www.ceneo.pl/20146382
Odpowiedz
#4
jak cienko złocona to przez polerowanie można złotą warstwę zetrzeć, ale nie wiadomo czy przy okazji tej srebrnej się nie zedrze, zależy od grubości materiału bazowego
Odpowiedz
#5
Problem w tym, że nie dowiem się tego nie kupując....
Odpowiedz
#6
na oko to pewnie cienkie blaszki są, polerką to bym się bał tego ruszać, ale to tylko moje zdanie Eeee....
Odpowiedz
#7
Ok, dzięki.
A czy ktoś się orientuje, gdzie mogłabym zamówić wykonanie podobnej bransoletki?
Odpowiedz
#8
u złotnika zamówisz, poszukaj w swoim mieście
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości