Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy dział 3D
#11
Przesadzasz troszku z tym wiekiem.Puść oczko Ja mam już 50 za.
Pierwsze kroki w 3d ( kurs Rhino ) robiłem 3 lata temu.
Pierwszy PC miałem dopiero jako stary koń. Dasz radę. [Obrazek: comphammer.gif] [Obrazek: drinkbeer1.gif]
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#12
cactoos jak wspomniales o kursie to wydaje mi sie jednak osiagalne . Gdzie sa takie kursy jak dlugo trwaja i naturalnie jaka jest ich cena.
[Obrazek: smilie_pc_005.gif]
Odpowiedz
#13
dokładnie,jak ktos chce to da rade ....ja tez niedawno zaczynałem przygode z 3d a 50tka lada dzien...Rozmarzony
Odpowiedz
#14
(12-06-2013, 06:47 PM)nordwind1 napisał(a): cactoos jak wspomniales o kursie to wydaje mi sie jednak osiagalne . Gdzie sa takie kursy jak dlugo trwaja i naturalnie jaka jest ich cena.
[Obrazek: smilie_pc_005.gif]

Kursy organizuje np. firma "Literka" z Warszawy i "Bardins" ze Szczecina.
Wejdź na stronę Rhinoceros a z pewnością znajdziesz coś w Niemiecku.
Koszt to ok. 3000 zł za 4 dni kursu.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#15
Dziekuje cactoos - Kurs znalazlem w Hamburgu za 1000,00 €

[Obrazek: smilie_game_029.gif]
a teraz -- röb szachy.
Odpowiedz
#16
Obsługa oprogramowania do modelowania to jedno, obsługa drukarki to drugie. Jak ktoś jest w stanie ogarnąć Rhino to drukowanie w 3D na większości maszyn będzie już formalnością. Uśmiech O ile odlewanie w metalu to sztuka tak drukowanie to co najwyżej rzemiosło - idzie się tego nauczyć - wystarczy chcieć.
FreeDim - fotopolimerowe drukarki 3D
Odpowiedz
#17
zdecydowanie polecam firmę "Bardins" ze Szczecina, są co najmniej od 10 lat na rynku i chyba warto im zaufać, tym bardziej, że po zakończeniu szkolenia zawsze służą pomocą. osobiście sam sie u ich szkoliłem. Natomiast jeżeli chodzi o firmę z warszawy to średnia polecam - tym bardziej że jest to firma jednoosobowa działajaca od jakiś 2 lat na rynku, po za tym gość sam się szkolił na początku w firmie "Bardins" ze szczecina. A swoje rhino kupowałem właśnie w warszawie i po tym jak zostałem obsłużony to nie polecam tej firmy.
Odpowiedz
#18
To jesteśmy kolegami z jednej szkoły.Puść oczko
Czyzby uczył Cię "profesor" Karol?
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#19
dokładnie tak Uśmiech
Odpowiedz
#20
American Pearl used 3D printing to double its sales
FreeDim - fotopolimerowe drukarki 3D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości