Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JUBILERSKA POLERKA BĘBNOWA + WSAD POLERSKI
#1
Polerka bębnowa została wykonana kilka lat temu na zamówienie u jednego z czołowych producentów osprzętu dla jubilerów. To nie jest żadna chińska tandeta jak "polerki zabawki" sprowadzane z USA marki Lortone lub Grobnet, które z polerowaniem nie mają wiele wspólnego (wiem co pisze, bo też tak owych używałem i totalna klapa).

Oferowana przeze mnie polerka jest bardzo cicha oraz banalnie prosta w obsłudze. Wystarczy wsypać wkład dodać płynu polerskiego np. Magneto (może być też płyn Ludwik bądź Fairy) i do dzieła. Pierwsze efekty widoczne już po godzinie polerowania.

Urządzenie to posiada bardzo dobry silnik oraz przełożenie, dzięki czemu bęben, kreci się bardzo dobrze oraz równo a co za tym idzie poleruje w dużo krótszym czasie niż wyżej wspomniane "prawie polerki". Gumowy pojemnik bębnowy jest z mega szczelnym zamykaniem - nie ma więc szans, że coś sie wyleje lub wysypie (w 'polerkach' Lortone nie zawsze było dobrze)

Wnętrze pojemnika polerki posiada kształt wielościanu foremnego (widoczny na zdjęciu) co również ma duży wpływ na polerowanie danego materiału. Inne polerki nie mają takiego kształtu!!! W dodatku bębny są bardzo lichej jakości. Całe urządzenie polerskie jest stabilne na 3 gumowych nóżkach. Waga całego urządzenia wraz z wsadem to około 12 kg. Aha, oczywiście do polerki dodaje wsad polerski składający się z 3 różnych elementów (kulki, satelitki, patyczki) co gwarantuje jeszcze lepsze efekty niż same standardowe kulki...

Polerka była używana dość sporadycznie, ale zawsze spisywała się wyśmienicie!
Polerowane było w niej tylko srebro.

Cena podobnej polerki na zamówienie to około 1300zł + WSAD
Cena zabawek 'polerek' Lortone to obecnie 904zł + WSAD

Cena wyjściowa to tylko 650zł (do negocjacji) - przy wpłacie na konto wysyłka kurierem GRATIS!!!

Realistyczne zdjęcia poniżej:
[Obrazek: 1p.jpg]
[Obrazek: 2p.jpg]


Pytania, oferty na PM.
Zapraszam!
Odpowiedz
#2
Czemu na allegro, gdzie masz dodatkową prowizję jest o stówkę taniej ?
Odpowiedz
#3
Znajomy mówił mi że bęben zamykany od boku często się rozszczelnia
Odpowiedz
#4
witam
pomyłka w cenach.

Bęben nie rozszczelni sie nie ma takiej opcji po prostu. Pokrywa jest idealnie spasowana i nic przykrego się nie wydarzy ;-)

pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości