Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SWIECZKA Krzys moderuje - nordwind1 wykonuje
#21
nordwind1,a jakiej grubości jest drut,kiedy efekt końcowy?
Odpowiedz
#22
rubicon - Swieczka jest juz gotowa ale czekam na zamöwiony knot aby ja zapalic wtedy wstawie zdjecie.
Grubosc drutu zmierze i napisze. Jutro mam wolny dzien, w pracowni bede pojutrze. Chyba do tego czasu dojdzie przesylka z knotem. to zapale i jak nie wyleci w powietrze to wstawie fotke koncowa.
Krzys - Pospieszylem sie z zakuciem bursztynöw i nie moglem juz nic zmienic.
Odpowiedz
#23
O_o doszło do tego ,ze jak tylko włącze komputer zaraz sprawdzam czy Nordwind skończył świeczkę...Ząbki

nie katuj nas juz..dawaj!Wykrzyknik
Odpowiedz
#24
Ok Oto gotowa swieczka bez knota.
[Obrazek: gotowaSwieczka1.jpg]
[Obrazek: gotowaSwieczka2.jpg]
[Obrazek: gotowaSwieczka3.jpg]
[Obrazek: gotowaSwieczka4.jpg]

Pragne podkreślić ze jest to moj pierwszy przedmiot użytkowy jaki kiedykolwiek w srebrze zrobilem.
Świeczka nie jest idealna ale znowu sie czegos nauczylem. Krzys gdyby nie Ty to nigdy bym sie tego nie podjął. Serdecznie dziekuje Ci za poprowadzenie mnie w procesie produkcji, oraz za wszystkie porady. Zapalona też pokaze. Dorobie jej siostrzyczke poprawiajac to i owo ale juz bez fotorelacji.
Odpowiedz
#25
No po prostu cudoUśmiech
Świeczka wyszła Ci rewelacyjnie.
Trzymałam kciuki od początku Uśmiech
Odpowiedz
#26
Podpiąłem wątek, by zawsze był na górze. Jest tego wart.
Gratulacje, super świeczka!
Odpowiedz
#27
Nordwind w ten sposób otworzyłeś nowy etap w swojej pracy i jak znam zycie bedziesz w tym trwał tak jak ja...
co nastepne?Język
Odpowiedz
#28
Admin – Dziekuje za wyroznienie tego wontku
Krzys – no na ptaszki to sie nie dam namowic – ale masz racje juz sie tym zarazilem narazie aby utrwalic wiedze I potrenowac jak juz wspominalem chce zrobic jeszcze jedna swieczke ale troche inaczej. Wklejam szkic - powiec co o tym myslisz ???
[Obrazek: 008xjf.jpg]

Nie fotorelacji tej swieczki nie bedzie ale jak Krzys oceni pozytywnie to gotowa tez pokarze.
Odpowiedz
#29
Zamiast oleju polecam użyć nafty do lamp.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#30
Mialem na mysli olej zapachowy do lamp - chyba to tez nafta tylko pachnaca. ( nie wiem )
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości