Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka moich wyrobów z Bursztynem
#21
Nordwind piękne te Twoje prace :-). Można patrzeć godzinami i podziwiać a najfajniejsze jest to, że w sklepie takich nie kupisz ... są wyjątkowe. Do tego bursztyn dla człowieka z północy to jest najpięknieszy dodatek :-)
Odpowiedz
#22
[Obrazek: 084_zpsalubyegm.jpg]
[Obrazek: 089_zpskapqlqbs.jpg]
Odpowiedz
#23
No pięknie proszę Pana , "secesja"w pełnej krasie . Ktoś sie kiedyś pytał co mam na myśli mówiąc o tzw. Gdańskim wzorze ...tu jest modelowy przykład Uśmiech
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#24
szkoda Nordwind, że nie zrobiłeś paru fotek z roboty dla uczących się. A tak w ogóle kolejny "forumowicz" obudził się z zimowego letargu i coś pokazał. Świetnie Nordwind Ząbki
Odpowiedz
#25
Zrobilem i wzuce wieczorem
Odpowiedz
#26
(03-14-2015, 08:16 AM)Erddill napisał(a): No pięknie proszę Pana , "secesja"w pełnej krasie . Ktoś sie kiedyś pytał co mam na myśli mówiąc o tzw. Gdańskim wzorze ...tu jest modelowy przykład Uśmiech
-jakoś do końca nie przekonuje mnie Gdański wzór,kojarzy mi się z zeszłą epoka (czasy komuny)
Odpowiedz
#27
Rubicon, nie wiem czy jest sens dyskutowac o gustach?!

Nordwind, klasa po prostu Ząbki
Odpowiedz
#28
(03-14-2015, 02:28 PM)rubicon napisał(a):
(03-14-2015, 08:16 AM)Erddill napisał(a): No pięknie proszę Pana , "secesja"w pełnej krasie . Ktoś sie kiedyś pytał co mam na myśli mówiąc o tzw. Gdańskim wzorze ...tu jest modelowy przykład Uśmiech
-jakoś do końca nie przekonuje mnie Gdański wzór,kojarzy mi się z zeszłą epoka (czasy komuny)

Ten wzór zawsze będzie sie kojarzył z bursztynem i z Gdanskiem ....czy z PRL-em ...oczywiście tez ,gdyż robiono tego dużo , przez długi czas ( i ciagle jest z powodzeniem używany ) a ,ze za komuny mało co było w sklepach to w pamięci został .... Specyfika tego wzoru związana jest z miejscem i z klientem .....Gdańsk przedwojenny , powojenny i główny odbiorca tego wzoru czyli turysta niemiecki .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#29
-nie mówię o klasie Północnego wiatru,nie przekonuje mnie Gdański wzór.
Odpowiedz
#30
(03-14-2015, 04:32 PM)rubicon napisał(a): -nie mówię o klasie Północnego wiatru,nie przekonuje mnie Gdański wzór.

...widocznie nie jesteś Niemieckim "srebrnym lisem"  Biggrin  Biggrin  Biggrin
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości