Ankieta: "Powitania"
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Każdy powinien otwierać oddzielny wątek.
12.50%
5 12.50%
Wszystkie powitania powinny zawierać się w jednym wątku.
87.50%
35 87.50%
Razem 40 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Wszystkich
#1
Korzystając z okazji, również się przywitam. Mam na imię Łukasz, mam 22 lata i wraz z dziewczyną wykonujemy biżuterię, chcę poszerzyć swoją wiedzę z tego tematu, dlatego też zarejestrowałem się na forum.
Odpowiedz
#2
Cześć klepacze! Wielu z was już mnie zna. Mam na imię Janusz i jestem kowalem.Jestem tu,bo na stare lata chcę się jeszcze od was czegoś nauczyć, a ze swej strony służę pomocą w dziedzinie kowalstwa i budowy palników gazowych do piecyków kowalskich.
Odpowiedz
#3
Cześć, Janusz. Fajnie, że jesteś z nami! Uśmiech

/Przeniosłem Twój post do nowego wątku dla porządku, bo przez pomyłkę wszystkie nowe powitania zaczęły się kłębić w wątku Jacka/
Odpowiedz
#4
Witaj na Srebrnie, Lukas! Uśmiech
Odpowiedz
#5
Jeden zbiorczy też by nie był zły. Nie sądziłem,że znajdę tu tyle do poczytania Happy
Odpowiedz
#6
Witam Wszystkich,
Mam na imię Agnieszka, złotnictwem zajmuję się drugi rok tak z doskoku,ale planuję zająć się tym bardziej poważnie. Moja przygoda zaczęła się dość przypadkowo. Wcześniej próbowałam bawić się w tworzenie hologramów i zamierzam też do tego wrócić i połączyć ze złotnictwem. 2 lata temu skończyłam studia podyplomowe w Krakowie: Biżuteria, ceramika i małe formy odlewnicze. Zrobiłam je głównie po to aby rozwinąć się trochę artystycznie i nauczyć oprawiać formy holograficzne-szklane w srebro. Jednak wspaniały prowadzący p. Nieniewski zaraził mnie sztuką złotniczą i do dziś zgłębiam tajniki podstawowych technik złotniczych. W tym momencie kompletuję sprzęt do swojego warsztatu, który mieści się ( a w zasadzie już nie mieści wcale) w kuchni przy stole. Pracuję głównie w srebrze. Moją ulubioną techniką w tym momencie jest filigran. Kolekcja, którą tworzę jest takim wariantem bardziej współczesnym i mniej wymyślnym niż dawne filigrany, ale znajomym się podoba. Jeszcze nie umiem sprawnie poruszać się po forum ani zamieszczać zdjęć ale jak się z tym uporam zamieszczę jakieś fotki do Waszej oceny.
Mam nadzieję, że oprócz wielu ciekawych informacji, które tu znajduję, będę mogła sama być pomocna w pewnych kwestach.
Pozdrawiam serdecznie,[/size][/font] Aga
Odpowiedz
#7
Także chciałbym się przywitać Uśmiech
Jacek niejako zaprosił, to przybyłem Uśmiech

Rafał z tej strony, kowalstwem zajmuję się już jakieś 6 lat. Większość moich prac to broń biała, choć i troche z kowalstwem artystycznym miałem do czynienia, a także chciałbym się rozwinąć pod kątem jubilerstwa i grawerowania, wykonuję scrimshawy, w przyszłości może bulino też spróbuje. Lubię różne eksperymenty i nowe doświadczenia, chętnie służę także pomocą z dziedziny kowalstwa Uśmiech

Większość moich prac można znaleźć w galerii w sygnaturze Uśmiech

Pozdrawiam!
Odpowiedz
#8
Nie ma to jak młodzież, ledwie się zarejestrował i już wie gdzie, co, i jakRumieniec
Odpowiedz
#9
Czołem Banan , witaj Nomad. Miło, że jesteście z nami!
Banan, jeśli kolory forum nie będą dla Ciebie wygodne, zawsze możesz włączyć opcję "Wersja bez grafiki". Znajdziesz ją na dole strony w niebieskiej ramce, jako przedostatnią funkcję.
Cool
Odpowiedz
#10
Witaj na Srebrnie, Agawil. Redface
Mam nadzieję, że skorzystasz na obecności tutaj i inni też będą mogli się do Ciebie sporo nauczyć.
Mamy wątek o filigranie ale ciut ubogi. Może dorzucisz trochę info od siebie?
Złotniczych technik to Ci u nas raczej dostatek. Dbamy o to. Systematycznie zwiększamy zasoby informacyjne. Srebrnie to takie osobliwe forum, bo dodajemy i tutoriale, i organizujemy szkolenia i piszemy porady usystematyzowane. Jeśli masz jakieś sugestie albo pomysły na nowy wątek, możesz je zgłaszać, jak każdy użytkownik. A lubisz repusowanie, kucie na zimno albo rytownictwo?
Miłego korzystania! Cool
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości