Ankieta: Biżuteria z zębów jest
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Wzruszająca i piękna
0%
0 0%
Ohydna i obrzydliwa
100.00%
6 100.00%
Zupełnie zwycajna
0%
0 0%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biżuteria z mlecznych zębów
#1
Biżuteria z mlecznych zębów własnego dziecka – czy to brzmi zbyt ekscentrycznie?

Na pomysł swoistego powtórnego wykorzystania, wydawać by się mogło, niepotrzebnych nikomu pierwszych zębów, wpadła Kim Kovel, zajmująca się wytwarzaniem biżuterii artystycznej. I tak oto dzięki dziecięcym ząbkom możecie oglądać to, co widać na zdjęciu powyżej i w galerii pod tekstem.

Le Knockout Collection to złocone, srebrzone, grawerowane lub wysadzane szlachetnymi kamieniami zęby mleczne dziecka, przerobione na kolczyki, naszyjniki czy wisiorki. Każdy wyrób jubilerski otrzymuje certyfikat autentyczności i niepowtarzalności. Złoto wykorzystywane do wytwarzania tej oryginalnej biżuterii pochodzi z odzysku.


[Obrazek: zabek_z_diamentem.jpg]

Więcej:
http://gadzetomania.pl/2010/01/11/bizuteria-z-zebow
Odpowiedz
#2
Mnie lekkie ciarki po plecach przechodzą. Z drugiej strony, jeśli coś dotyczy dzieci powinno się kojarzyć pozytywnie, może za wyjątkiem zawartości docelowej pieluszki albo, jak się dziecku uleje Puść oczko ale chyba bym tego nie nosił ani nie robił dla innych. Łeee!
Odpowiedz
#3
Pomysł dziwny, mnie nie przekonuje.
Odpowiedz
#4
Zdecydowanie nie dla mnie. Puść oczko) brryyy Puść oczko)
No ale różne są gusta. Puść oczko
Odpowiedz
#5
Nie wyobrażam sobie tego nosić. Jakieś granice rozsądku chyba są
Odpowiedz
#6
Jeszcze bardziej hardcorowo:


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#7
Co prawda rozumiem radość matki z ząbków swojego dziecka, jednak oprawa tych perełek w złoto, to trochę przesada Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości