Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam Was na Forum!
Może chce się nauczyć czegoś nowego.

https://www.alejasrebra.pl/
Odpowiedz
(06-27-2015, 07:01 PM)cactoos napisał(a): To pomyliłeś fora. 
 Hobby tubylców to grawerowanie, emaliowanie, lutowanie, piłowanie itp. zboczone praktyki.
Z "gier komputerowych" preferowany Martix. Biggrin
Witamy na forum indywidualistow   Biggrin Biggrin Biggrin
[attachment=3391]
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
(07-02-2015, 03:45 PM)darokzamek napisał(a): Witam wszystkich forumowiczów którzy aktualnie czytają mój post lub dopiero będą mieli okazję go przeczytać. Jestem z okolic Elbląga, mam 29 lat, prowadzę zakład jubilerskim, preferuję muzykę rockową,motoryzację w szerokim znaczeniu, więcej chyba nie potrzeba wiedzieć. Mam nadzieję że zostanę tu ciepło przyjęty.

Witaj Darek. :-)
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
Niestety spamerów nie przyjmujemy ciepło. Puść oczko
Odpowiedz
Witam, Zbyszek z tej strony. Zarejestrowałem się na forum aby poczytać więcej o moich zainteresowaniach, którymi są jubilerstwo oraz grawerowanie. Pochodzę z Lublina, pozdrawiam!
Odpowiedz
witaj zbyszekke na forum i czerp wiedzę garściami Ząbki , a jeżeli czegoś nie ma to pytaj
Odpowiedz
Cześć Zbyszku. :-)  Jak grawerujesz to nie zapomnij poczytać u Nas o emaliowaniu bo ładnie można to połączyć.

Pozdrawiam Leszek
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
(02-26-2013, 05:04 PM)admin napisał(a): Wdzięczny Wam jestem ogromnie za odwiedzenia skromnych progów tego Forum!
Mam nadzieję, że będziecie się tu dobrze czuli i w dobrej atmosferze kwitła będzie wymiana myśli.
Są tu osoby które zaczynają dopiero swoją przygodę, jak i prawdziwi mistrzowie, których prace potrafią wzbudzić szacunek.
Każdy kiedyś jednak zaczynał i nie ma takiego który nie zdobywa nowej wiedzy.

Choć Forum nazywa się "Srebrnie" zwolennicy innych metali także są mile widziani.
Dla was pojawiły się nowe działy, zapewne będzie też trochę zmian.
Jeśli macie uwagi odnośnie forum, piszcie.
Wdzięczny też będę za sugestie odnośnie wątków i działów.
Postaram się w miarę sił moich sprawić by Forum było przyjazne i funkcjonalne.

Admin
Srebrnie.pl
Odpowiedz
witam
Odpowiedz
Shocked 
Witam, jak dobrze, że trafiłam na to forum . Po latach przerwy postanowiłam reaktywować mój dawny zawód, super, tego się nie zapomina jak jazdy na rowerze, ale mam wiele braków teoretycznych, poza tym technologia poszła do przodu. Kiedyś koledzy służyli radą, ale teraz stara wiara się wykruszyła i znikąd tu pomocy. Mam nadzieję, że poradzicie coś na moją niemoc . pozdrawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości