Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje zabawy w srebrze
#11
Strona ładna i czytelna a Twoje filigrany cudowne. Życzę dobrych pomysłów i wielu klientów. Uśmiech
"Grawer Met" Paweł Tucki[url=http://www.facebook.com/MetaluBlask][/url]
Odpowiedz
#12
Dzięki wszystkim za miłe słowa Rozmarzony. Dzięki temu widzę, że moje ozdoby podobają się i mam motywację iść dalej w tym kierunku. Mam nadzieję, że dotrę ze swoją ofertą do szerszego grona, bo niestety tylko ładna stronka nie wystarczy, potrzeba jeszcze intensywnej promocji. No i mam nadzieję, że poszerzę też wybór i kolejne nowe kolekcje wkrótce powstaną.
Pozdrawiam wszystkich gorąco!
Odpowiedz
#13
Agawil jeżeli nie jest to tajemnicą to mam pytanie czy za taką stronę internetową trzeba płacić kasę czy jest ona darmowa. Nie chodzi mi o jej zrobienie bo wiadomo, że jeżeli się samemu nie umie to musi ktoś kumaty ją zrobić, chodzi mi o opłaty dalszego użytkowania. Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
Stronkę robił mi znajomy za niewielką kasę, bo ja jestem zupełnie zielona w tych kwestiach. Wszystko jest oparte na całkowicie darmowych szablonach i sklepie internetowym, który w pełni mogę podłączyć w każdej chwili. Jest to połączone i pozmieniane specjalnie pod moje wymagania kolorystyczne i pod kątem innych moich zachcianek. Panel zarządzania jest bardzo rozbudowany, podstawowe rzeczy już zostały mi pokazane i są dla takiego laika jak ja zrozumiałeBiggrin
Z tego co wiem głównie opiera się to na Joomla.
Odpowiedz
#15
Ogólnie utrzymanie strony internetowej to nie są duże koszta, poniżej 200 zł/rok (domena+hosting)
Odpowiedz
#16
Dokładnie. Moje koszty w home pl tyle wynoszą. Domenę utrzymuję już kilka lat, więc opłata wynosi ok.120 zł a hosting w promocji business starter kosztował mnie ok. 75 zł. Ceny brutto.
Odpowiedz
#17
Na razie stronka jest dziewicza tj. bez reklam Rozmarzony
Odpowiedz
#18
Szczerze powiedziawszy nie planuję na niej żadnych reklam umieszczać , aby nie zaburzać estetyki. Nawet odsyłacz do Facebooka burzy moją wizję, ale chyba go jednak upchnęPuść oczko
Odpowiedz
#19
odnosnie samych stron- dla tych którzy chcą zamawiać - najlepiej -jesli jst taka mozliwośc- zamawiać w firmie która obsługuje serwery na której bedzie stała strona, bo w razie problemów technicznych ( jestem zupełnym laikiem ) nie musimy sie użerać z 2 stronami czy;li wykonawca i obługa serwera. miałem problemy przy jakijśc zmianie kodowania czy czegos takiego, przerzuciłem sie na lepszy serwer i czcionka sie rozjechała , i dogaduj człowieku sprawe miedzy obsługą serera a gosciem który robił strone, koniec końców poprawił wszystko ale nerwów było.
jak stawiacie strone to na porzadnym serwerze, dobre sprawdzone firmy.
jest kilka zestawień, porównywarek i polecam te wysoko stojące.
ceny- smieszne -rzędu 200zł rok za całośc.
odnosnie strony: fajnie prosta, ale dodał bym na głownej stonie kalejdoskopowo przeletujące zdjecia wyrobów, jakaś sekwencja przykładowa np 20 wyrobów itp.

odnsoinie wyróbów, podziwiam filigrankiUśmiech 925? lutowane na miekki lut? siedziałem ostatnio kilkanascie godzin nad głowką z granulacją wiec podziwiam.
narazie widze ze jedziesz jedną techniką i zeczy podobne, życze rozwoju.
powodzenia i pozdrawiam,bartek
Odpowiedz
#20
Na stronie jest w planie właśnie coś w tym stylu- przegląd kolejnych kolekcji- na razie zrezygnowałam z tego z racji ograniczonej ilości produktów i tylko jednej kolekcji. Filigrany mnie zauroczyły i dlatego tylko na nich na razie się skoncentrowałam Biggrin. W planach jednak kolejne techniki, które mam nadzieję wkrótce pokażę.
Filigrany robię z czystego srebra, otoczki z 925, lut średni utarty na pilniku.
pozdrawiam

odnosnie strony: fajnie prosta, ale dodał bym na głownej stonie kalejdoskopowo przeletujące zdjecia wyrobów, jakaś sekwencja przykładowa np 20 wyrobów itp.

odnsoinie wyróbów, podziwiam filigrankiUśmiech 925? lutowane na miekki lut? siedziałem ostatnio kilkanascie godzin nad głowką z granulacją wiec podziwiam.
narazie widze ze jedziesz jedną techniką i zeczy podobne, życze rozwoju.
powodzenia i pozdrawiam,bartek
[/quote]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości