Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace ręcznie wykonane........
#31
(10-29-2009, 03:47 PM)Ewa napisał(a): Chyba nie porzucisz pracy ze srebrem na korzyść komputera?
tak juz sie stało ...od 2 lat poswiecam sie nowej pasji i byc moze kiedy nabiore wiekszej wprawy wróce do tematu ale z innymi narzedziami....
pozdrawiam!
Odpowiedz
#32
Jak jesteś mistrzem w tworzeniu ozdób ze srebra, tak jesteś genialny w projektowaniu 3D. "UCZE SIE" ... Kurcze, przecież ta grafika wygląda jak zdjęcie i tak w pierwszym momencie pomyślałem. Chyba wszystko za co się weźmiesz doprowadzasz do perfekcji Uśmiech
Odpowiedz
#33
(10-30-2009, 06:31 PM)admin napisał(a): ta grafika wygląda jak zdjęcie

i takie miałem załozenie choc nie do konca jestem zadowolony...jeszcze bedę nad tym pracował ....a co do perfekcji to daleka droga podgladam mistrzów i wiem jak duzo mi brakuje a to co widzicie to efekt setek albo i tysiecy prób...
Odpowiedz
#34
Dla mnie ta grafika wygląda jak zdjęcie. Super jest! Pani może trochę plastikowa, ale światła rozkładają się jak prawdziwe.
A to chyba najtrudniejsze jest w takich programach.
Tylko za dużo obciąłeś z dołu Uśmiech
Odpowiedz
#35
bardzo poprawna czysta praca doswiadczonego złotnika widac stara dobrą szkołe obróbki srebra i bursztynu połaczenie swietnego warsztatu fantazji i humoru , lekkie podejscie do tematu, taki efekt mozna osiagnac po latach pracy....
Odpowiedz
#36
Witam Jestem pod wielkim wrazeniem Twej tworczosci.
Pragne zapytac jak wiele czasu trwalo wykonanie tych cudeniek.
Sa super.
Odpowiedz
#37
są to prace przemyslowe z których trzeba przezyc wiec nie mogłem duzo czasu poswiecac na ich wykonanie bo bylyby nieopłacalne biorąc pod uwage fakt ze płaci sie za wage a nie czas ....srednio tydzien na cukiernice ....
Odpowiedz
#38
niespodzianka...przypadkiem znalazłem w telefonie jeszcze taką fotke.....

pszczoła....[bursztyn srebro]

[Obrazek: c4e6048a9bb5f925med.jpg]
Odpowiedz
#39
Śliczna pszczółka !!!
Jeszcze ten bursztyn cudownie do niej pasuje, tak jakby siedziała na plastrze miodu. Genialne masz prace.
Odpowiedz
#40
http://www.4vip.com.pl/index.php?cPath=5...2d297d21ad

Twoje prawda? Może się nie znam ale tanie te wyroby jak dla mnie. 7zł za g, gdzie 4zł wychodzi za gram drutu czy blachy jak się normalnie kupuje.
Widziałem o wiele gorsze rzeczy drożej. Pięknie i w sumie tanio Puść oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości