Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zmagania z blachą...
Dzięki Kriss za uznanie...Absolutnie nie jest to kadzeniem (ja nie kadzący Uśmiech ), ale bardzo podobają mi się Twoje "miasta", które zobaczyłem w tym wątku. Wcześniej jakieś widziałem, ale to jeszcze nie było to.. Ale chyba nie ma co się oszukiwać, że w obecnych czasach pracochłonne "dzieła" można robić tylko dla siebie. Mimo ewentualnych ohów i ahów, prawdopodobieństwo znalezienia nabywcy jest bardzo skromne...No chyba, że na horyzoncie pojawi się Mysz, i jeszcze ze 4 panie w Polsce Uśmiech
Odpowiedz
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
(09-24-2016, 07:49 AM)helmet napisał(a): Dzięki Kriss za uznanie...Absolutnie nie jest to kadzeniem (ja nie kadzący Uśmiech ), ale bardzo podobają mi się Twoje "miasta", które zobaczyłem w tym wątku. Wcześniej jakieś widziałem, ale to jeszcze nie było to.. Ale chyba nie ma co się oszukiwać, że w obecnych czasach pracochłonne "dzieła" można robić tylko dla siebie. Mimo ewentualnych ohów i ahów, prawdopodobieństwo znalezienia nabywcy jest bardzo skromne...No chyba, że na horyzoncie pojawi się Mysz, i jeszcze ze 4 panie w Polsce Uśmiech

Zapewniam Pana, że myszy karmione fantastyczną karmą pięknej biżuterii, rozmnażają się w postępie geometrycznym!!Uśmiech Wprawdzie rzadko pojawiają się na horyzoncie, bo z natury są niepozorne i ciche, ale za to wytrwale wyszukują ruchliwymi noskami zdolnych Artystów i ich świetne prace!!Uśmiech We mnie macie Panowie (Pan i Kriss) zagorzałą wielbicielkę!!Uśmiech
Odpowiedz
No cóż, mimo rozbieżności zdań, miło to usłyszeć Uśmiech
Odpowiedz
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
Uśmiech milo zobaczyc i poczytac cactoosa w formie . Wymiana zdan z szanownym Kolega byla i jak widze nadal jest jednym z ciekawszych "doswiadczen" na tym forum zmuszajacym do koncentracji i wysilku . Pare osob zapomnialo jednak o tym, niektore nie wiedzialy, ale juz sie przekonaly, ze dyskusja z cactoosem to jak Tetris na 30 levelu ..... bledow sie nie wybacza, jencow nie bierze Ząbki Ząbki Ząbki
Swoja droga, te niszczesne zmagania (bez blachy simoniculusa ) przypominaja " Czekajac na Godota" .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
(09-26-2016, 11:39 AM)Erddill napisał(a): Uśmiech milo zobaczyc i poczytac cactoosa w formie . Wymiana zdan z szanownym Kolega byla i jak widze nadal jest jednym z ciekawszych "doswiadczen" na tym forum zmuszajacym do koncentracji i wysilku . Pare osob zapomnialo jednak o tym, niektore nie wiedzialy, ale juz sie przekonaly, ze dyskusja z cactoosem to jak Tetris na 30 levelu ..... bledow sie nie wybacza, jencow nie bierze  Ząbki Ząbki Ząbki
Swoja droga, te niszczesne zmagania (bez blachy simoniculusa ) przypominaja " Czekajac na Godota" .

Witam Erddi , dawno Cię nie widziałem 
Odpowiedz
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
(09-26-2016, 11:39 AM)Erddill napisał(a): ... dyskusja z cactoosem to jak Tetris na 30 levelu ..... bledow sie nie wybacza, jencow nie bierze  Ząbki Ząbki Ząbki
 Dlatego z przyjemnością czytam co tu się wyprawia a głosu nie zabieram. Raz, że na jubilerstwie znam się jak świnia na gwiazdach, a dwa w Tetrisa byłem cienki Język
Odpowiedz
(09-23-2016, 05:15 PM)szamek napisał(a):  Portret rewelacja ! Kojarzy mi się z umiejętnością bycia razem, bycia osobno, sztuką kompromisu, energią i spokojem.

Rozumiem, że to szanowna małżonka jest autorką.
Tak szanowna moja jest autorką , bardzo spodobała jej się twoja interpretacja , powiedziała że najbardziej podoba jej się stwierdzenie sztuka kompromisu  Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości