Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje zmagania z blachą...
A dziękuję Uśmiech A w kwestii technologii 3D, bardzo żałuję że nie potrafię poruszać się w owej materii... Uważam, że w połączeniu z innymi technikami można uzyskać nieograniczone możliwości, nie pozbawione walorów artystycznych. Podobnie jak Cactoos, uważam że to tylko narzędzie w rękach twórcy. Niestety ja tylko palnik, młotek i klapcęgi.. Uśmiech
Odpowiedz
(09-21-2016, 01:12 PM)helmet napisał(a): A dziękuję Uśmiech A w kwestii technologii 3D, bardzo żałuję że nie potrafię poruszać się w owej materii... Uważam, że w połączeniu z innymi technikami można uzyskać nieograniczone możliwości, nie pozbawione walorów artystycznych. Podobnie jak Cactoos, uważam że to tylko narzędzie w rękach twórcy. Niestety ja tylko palnik, młotek i klapcęgi.. Uśmiech

Myślę, że Cactoos zanim zajął się 3d, posiedział trochę przy ręcznej robocie.
Odpowiedz
(09-21-2016, 01:12 PM)helmet napisał(a): A dziękuję Uśmiech A w kwestii technologii 3D, bardzo żałuję że nie potrafię poruszać się w owej materii... Uważam, że w połączeniu z innymi technikami można uzyskać nieograniczone możliwości, nie pozbawione walorów artystycznych. Podobnie jak Cactoos, uważam że to tylko narzędzie w rękach twórcy. Niestety ja tylko palnik, młotek i klapcęgi.. Uśmiech

To w Pańskich pracach widzę, bardzo cenię i chylę czoła przed  doskonałością warsztatu !!! Pańska biżuteria "patriotyczna" jest świetna, kwiatuszki i motylki fajne  a etniczna... magiczna wręcz!!! Proszę się nie uczyć poruszania w 3d... albo może nauczyć, ale za nic  na świecie nie korzystać!!! W każdym pociągnięciu  dłuta czy pilnika zostawia Pan kawałeczek swojej duszy... a to fajne bardzo !!! Serce
Odpowiedz
(09-21-2016, 11:52 AM)silverpaul napisał(a):
(09-21-2016, 11:37 AM)mysz napisał(a): kolorowy[Obrazek: szamek1.jpg]
A oto podobno nie udany odlew  Biggrin Biggrin Biggrin dla mnie jedna z lepszych biżu jaką widziałem przez ostatnie kilka lat  Biggrin Biggrin Biggrin

Dzień dobry Uśmiech Ładne zdjęcie!!!  Pewnie ze strony Muzeum Ziemi??!!! Dział Archeologia i Wykopaliska ??!!! Męski pierścień z wypustką!!!  Pewnie był odznaczeniem dla bohatera, który mamuta w całości do  jaskini zatargał Serce  Ładny w  swojej kategorii... hmmm... urodowej??

Brawo! Też uważam, że mało urodziwy. U mnie zasiliłby złom
Nie z żadnego muzem kolega @szamek go robił a ja od niego odkupiłem dla mojej żony , lecz widzę iż gust inny od ogółu jest zły a kol.@mysz jest jedyną która posiada odpowiedni i każdy jest dobry jeśli jest taki jak mój ? 
Odpowiedz
(09-21-2016, 02:57 PM)kolorowy napisał(a):
(09-21-2016, 11:52 AM)silverpaul napisał(a):
(09-21-2016, 11:37 AM)mysz napisał(a): kolorowy[Obrazek: szamek1.jpg]
A oto podobno nie udany odlew  Biggrin Biggrin Biggrin dla mnie jedna z lepszych biżu jaką widziałem przez ostatnie kilka lat  Biggrin Biggrin Biggrin

Dzień dobry Uśmiech Ładne zdjęcie!!!  Pewnie ze strony Muzeum Ziemi??!!! Dział Archeologia i Wykopaliska ??!!! Męski pierścień z wypustką!!!  Pewnie był odznaczeniem dla bohatera, który mamuta w całości do  jaskini zatargał Serce  Ładny w  swojej kategorii... hmmm... urodowej??

Brawo! Też uważam, że mało urodziwy. U mnie zasiliłby złom
Nie z żadnego muzem kolega @szamek go robił a ja od niego odkupiłem dla mojej żony , lecz widzę iż gust inny od ogółu jest zły a kol.@mysz jest jedyną która posiada odpowiedni i każdy jest dobry jeśli jest taki jak mój ? 
Proszę się nie obrażać!!! To,że mam inny niż Pański gust wcale nie znaczy, że lepszy lub gorszy Uśmiech Nie uzurpuję sobie prawa do bycia wyrocznią , zwłaszcza,że sama nie potrafiłabym  absolutnie NIC zrobić!!!! Może muszę dojrzeć do takiej biżuterii po prostu... a może ten etap już za mną !!!! UśmiechUśmiechUśmiech Czy podaruje mi Pan nieco swobody w wyborze rzeczy, które będę nosiła ??
P.S. Trochę Pańskiej żonie współczuję UśmiechUśmiech
Odpowiedz
Za stary jestem i za dużo razy czerstwy chleb jadłem żeby się obrażać  Biggrin a mojej żonie proszę nie współczuć bo to ona sama mnie zmusiła żebym się z Szamkiem dogadał  Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
(09-21-2016, 03:31 PM)kolorowy napisał(a): Za stary jestem i za dużo razy czerstwy chleb jadłem żeby się obrażać  Biggrin a mojej żonie proszę nie współczuć bo to ona sama mnie zmusiła żebym się z Szamkiem dogadał  Biggrin Biggrin Biggrin

jeśli to żony wybór to gratuluję fantazji i brawury!!! A odwagi  nawet zazdroszczę!! UśmiechUśmiech
Odpowiedz
Czuję się wywołany do tablicy Uśmiech Moje intencje stylistyczne zostały dobrze odczytane przez Myszę mianowicie chciałem aby pierścionek nie kojarzył się z pracą - robił wrażenie znalezionego przedmiotu, niewiadomego pochodzenia.  To była praca konkursowa na nasz konkurs branżowy - w związku z tym poczułem się zwolniony z obowiązku zabawiania i upiększania. A przede  wszystkim zwolniony od miniaturyzacji fauny  flory i nie tylko . Nie krytykuję małych rowerków ze złota albo kwiatków, ale po wielu latach pracy mam prawo mieć dosyć - i zrobić coś jak gdyby znalezionego, albo coś co jakby się zrobiło samo.
 Ale wcale nie zrobiło się samo- efekt grubego piachu i powyginania obrączki nie był taki prosty jak mi się wydawało na początku. Trzymałem się pomysłu z odlewem bo najbardziej kręciło mnie to, że wlew zostanie wykorzystany  (na nim jest kuleczka), a nie tak jak zawsze odcinany, i udajemy że go w ogóle nie było Uśmiech Traktowałem to jako taki branżowy szyfr, żarcik, taki bajerek.
 Kolorowy zaskoczył mnie bardzo , że jeszcze tego nie stopił Uśmiech  Dzięki w imieniu kosmitów i własnym !
Odpowiedz
(09-21-2016, 06:49 PM)szamek napisał(a): Czuję się wywołany do tablicy Uśmiech Moje intencje stylistyczne zostały dobrze odczytane przez Myszę mianowicie chciałem aby pierścionek nie kojarzył się z pracą - robił wrażenie znalezionego przedmiotu, niewiadomego pochodzenia.  To była praca konkursowa na nasz konkurs branżowy - w związku z tym poczułem się zwolniony z obowiązku zabawiania i upiększania. A przede  wszystkim zwolniony od miniaturyzacji fauny  flory i nie tylko . Nie krytykuję małych rowerków ze złota albo kwiatków, ale po wielu latach pracy mam prawo mieć dosyć - i zrobić coś jak gdyby znalezionego, albo coś co jakby się zrobiło samo.
 Ale wcale nie zrobiło się samo- efekt grubego piachu i powyginania obrączki nie był taki prosty jak mi się wydawało na początku. Trzymałem się pomysłu z odlewem bo najbardziej kręciło mnie to, że wlew zostanie wykorzystany  (na nim jest kuleczka), a nie tak jak zawsze odcinany, i udajemy że go w ogóle nie było Uśmiech Traktowałem to jako taki branżowy szyfr, żarcik, taki bajerek.
 Kolorowy zaskoczył mnie bardzo , że jeszcze tego nie stopił Uśmiech  Dzięki w imieniu kosmitów i własnym !

Szamek szybciej rękę sobie odetnę tępą piłą niż Moby trafi do tygla , olej kwiatki sratki i tralalala i zacznij robić to co Ci w duszy gra , jeszcze kilka groszy mi zostało to w mojej żonie na pewno będziesz miał stałą klientke  Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz
(09-21-2016, 06:49 PM)szamek napisał(a): Czuję się wywołany do tablicy Uśmiech Moje intencje stylistyczne zostały dobrze odczytane przez Myszę mianowicie chciałem aby pierścionek nie kojarzył się z pracą - robił wrażenie znalezionego przedmiotu, niewiadomego pochodzenia.  To była praca konkursowa na nasz konkurs branżowy - w związku z tym poczułem się zwolniony z obowiązku zabawiania i upiększania. A przede  wszystkim zwolniony od miniaturyzacji fauny  flory i nie tylko . Nie krytykuję małych rowerków ze złota albo kwiatków, ale po wielu latach pracy mam prawo mieć dosyć - i zrobić coś jak gdyby znalezionego, albo coś co jakby się zrobiło samo.

Bardzo się  cieszę, że udało mi się odczytać Pańskie przesłanie... to nie było trudne ( i proszę to traktować jak komplement Uśmiech )  Skarcona za Muzeum Ziemi, wolałam się schować w mysią dziurkę.  A dziś chciałam tylko pokazać kolejną pracę, która mój zachwyt budzi i warsztatem najdoskonalszym i  tematyką radosną ale nie przesłodzoną i precyzją niezwykłą i kolorami i.... wszystkim !!! Miłego Dnia !!!!!!

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości