Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy dział - Własnoręcznie
#1
Dzięki reverie która zwróciła uwagę na braki w działach stworzyłem nowy dział na Wasze śliczne wytwory rąk własnych.
Nie jestem pewien tytułu, więc gdyby ktoś miał lepszy pomysł to otwarty jestem na propozycje.
I wrzucajcie śmiało. Myślę, że jak dotychczas przeważać będzie dobre słowo a jeżeli krytyka to konstruktywna Uśmiech
Odpowiedz
#2
jejku jak mi miło Uśmiech
Mam tylko jedną podpowiedź: każdy z nas ma zapewne wiele wspaniałych dzieł którymi chciałby się pochwalić wiec będzie zapewne mase postów w tym dzale. Proponuje zatem by od początku -by zachować porządek i ułatwić życie przeglądającym nie zakładać nowego wątku do każdej sztuki biżuterii tylko umieszczać je w jednym wątku np no nie wiem co tu przytoczyć np wątek "Sreberka Agatki" gdzie wyłacznie w/w Agatka będzie wrzucać swoje prace. Wydaje mi się że taki układ pozwoliłby nie tylko na to by niepotrzebnie nie zaśmiecić działu ale także chętnym na subskrybowanie watku ułatwić obserwacje poczynań np mojej fikcyjnej Agatki Uśmiech To tylko taka moja propozycja Uśmiech
Odpowiedz
#3
Widzę, że moje posty trochę sobie po popodróżowały. W sumie wakacje są, trochę ruchu się przyda Cool
Nowy dział mi się podoba, choć bardziej będzie się podobało, gdy będą tam jeszcze jakieś inne posty niż moje.

Piszesz "nie zakładać nowego wątku do każdej sztuki biżuterii ".
Nie, proszę!
Na forum Wizażu tak sobie życzą, (opiernicz ostatnio za to dostałem za założenie wątku Uśmiech
To mnie chyba nawet bardziej wkurza, niż ich seksizm i szowinizm kobiecy (zwracanie się per "Wizażanko" trochę mi uwłacza!)
Jeszcze przy jednym, dwóch, trzech wisiorkach to się dobrze przegląda. Ale gdy ktoś będzie chciał się pochwalić 15 pozycją, do każdej po kilka komentarzy...
I potem jeśli chce się obejrzeć nową biżuterię musi przegrzebywać się przez kolejne podstrony i oglądać starocie.
Odpowiedz
#4
No tak ale Wizaż to już moloch-bez takiego podziału nikt by tam się wogóle ni znalazł Uśmiech Trafiłam tam niedawno przez google szukając informacji bo generelnie wcześniej nie korzystałam z żadnych forów-gubie się na nich i cięzko mi wyszukać informacji dlatego jako osoba w tym temacie niedoświadczona mam na nie inne nieco spojrzenie. Na wizażu udało mi się cudem albo przypadkiem znaleźć dwa wątki które mnie interesuja i które sobie śledze-sa to włąsnie wątki z prezentacjami bizuterii dziewczyn które podziwiam-jak chce zobaczyć co nowego zrobiły nie przegladam wątku od poczatku jego istnienia tylko wchodze na ostanią strone i gotowe-mam najświeższe informacje Uśmiech Gdyby każda z osób tam zapisanych wrzucała swoje prace osobno nikt nigdy by niczego nie znalazł-zwłąszcza odwiedzając formu sporadycznie. Poza tym na wizażu jest jeden dział Biżuteria do którego wszyscy wrzucaja swoje wątki bez podziału na jakiekolwiek kategorie-gdyby każdy zakładał tam nowy wątek do każdego wisiorka byłby tam naprawde niezły chaos-zreszta już jest dlatego nawet nie za bardzo mam ochote tam zaglądać.
To forum jest kameralne i narazie łatwo wszystko odszukać. Co będzie jak się rozrośnie?
Odpowiedz
#5
Mam nadzieję, że się rozrośnie Ząbki
Choć nie wydaje mi się, by w tym dziale był aż taki tłok. Właściwie zawsze mogę zrobić podkategorie...
Staram się, by reguł i wymogów było jak najmniej.

Pomysł nie jest zły, ale nie chciał bym nic nikomu narzucać. Jeśli ktoś będzie uważał że tak jest mu lepiej to dobrze.
Jeśli będą ciągle nowe wątki, to te starsze po prostu spadają coraz bardziej w dół i coraz mniej osób je czyta.
Odpowiedz
#6
Ja tez dorzuce kilka swoich prac ale niech mi ktos powie jak dobrze wstawic zdjecia tz.gdzie je umiescic na jakiej stronie aby były tak ładnie widoczne jak wasze...
Odpowiedz
#7
Mam nadzieję, że jasno opisałem to to w wątku:
http://www.srebrnie.pl/showthread.php?tid=5

Gdybyś miał jakieś problemy, napisz na priva, a postaram się pomóc.
I czekam na Twoje prace Uśmiech
Odpowiedz
#8
wszystko jasne dziekuje...juz biore sie do pracy....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości