Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Producent biżuterii ze szkła weneckiego murano
#1
Rainbow 
Przedstawicielstwo firmy Millefiori-Romania w Polsce oferuje do sprzedaży biżuterię Millefiori - czyli "tysiąc kwiatów" z weneckiego szkła oraz artykuły dekoracyjne Casa.
Ceny fabryczne.
Zapraszamy do współpracy sklepy i galerie.
Po trzech zamówieniach przedłużony termin płatności do 60 dni.
Przepiękna szklana biżuteria w ponad 100 kolekcjach.
Naszyjniki, bransolety, broszki, kolczyki, wisiory, pierścienie.
Każda z kolekcji występuje w 4 - 6 wersjach kolorystycznych.
Nasze artykuły obejrzycie Państwo na naszej stronie internetowej,
skąd również są do pobrania katalogi.

Specjalizujemy się w obróbce weneckiego szkła Murano.
Jesteśmy firmą, która umie połączyć rzemieślnicze tradycje, filozofię wytwarzania przemysłowego i modne wzornictwo.
Biżuteria jest wyrabiana i dekorowana ręcznie, a nawiązuje do starych szklarskich tradycji obróbki szkła w Murano.

Więcej informacji na stronie www.millefiori-romania.pl    
Odpowiedz
#2
Świetne koraliki. Nawet bardziej podobają mi się niż Svarowski. Kolorowe no i wzorzyste.

Jeden minus za stronkę: nie lubię jak mi coś gra, bo muzykę zagłusza Uśmiech
Odpowiedz
#3
Prawda, ze ladne?? A stronka zrobiona jest na bazie szablonu i nie mialem wplywu na muzyczke. Ale jest opcja wylaczenia - trzeba kliknac w strzalke na gorze strony i bedzie cicho Uśmiech)
Odpowiedz
#4
Też ściągnęłam sobie katalog.
Niektóre wzory są po prostu zabójcze!
Ale nie macie sklepu on-line?
Bo jak rozumiem to raczej hurtowe zakupy?
Odpowiedz
#5
Tak, tylko hurt. Minimalna wartosc zamowienia to 1000 EUR. Towar dostarczany jest do odbiorcy bezposrednio z fabryki w Rumunii w ciagu 2 do 3 tygodni. Pierwsze trzy zamowienia - przedplata na fakture pro forma, na nastepne zamowienia dajemy przedluzony termin platnosci do 60 dni. Serdecznie zapraszam do wspolpracy sklepy, galerie, butiki Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości