Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rosyjska obrączka
#71
(06-10-2017, 01:35 PM)halyna77 napisał(a):
(06-09-2017, 10:03 PM)orca2 napisał(a):
(06-08-2017, 01:44 PM)silverpaul napisał(a): 17 razy? To mało , potrzeć trzeba 22,5 raza.
Ja p.....lę! Skąd ten pomysł?



Ha hahahaha Uśmiechk..wa ale się uśmiałem , hit Uśmiech

To byl fajny watek , eksperymentowalam z jajem , z moczem , z rysowaniem po kartce itd ....wg waszych zalecen , sprawialo mi to frajde , bo lubie eksperymentowac i dociekac  Biggrin
Dopoki jakies pajace ,wielcy znawcy , cfaniaki ,,niewiadomoco,, nie zaczeli  sie wysmiewac i nabijac (silverpaul , orca2) -jak nie macie chociaz odrobiny dystansu , to przynajmniej nie udzielajcie sie ze swoimi zlosliwosciami . Na miejcu admina zrobilabym z tym porzadek .  
 Pozdrawiam cala reszte i dziekuje za wszystkie fajne  posty w moim watku , swietnie sie ubawilam a i tez kilka rad bylo pomocnych we wstepej internetowej  identyfikacji metalu  Biggrin
 Pozdrawiam reszte  i dziekuje za wszystkie wasze fajne  posty w moim watku  .
Prosze o usuniecie mojego watku i konta.

Zostań więc adminem Uśmiech, a czy jeśli kogoś coś rozśmieszy to zaraz musi być nazwane to nasmiewaniem?? no prosze pomyśleć nad tym co się pisze . Pozdrawiam i życzę sukcesów w swoich eksperymentach .
Odpowiedz
#72
A dziekuje , eksperymenty to moje drugie ja Uśmiech
Nie moglabym byc adminem , ze wzgledu na moj porywczy charakter .

Smiac sie mozna , czemu nie , ale po co przeklinac ?
Pozdrawiam .
Odpowiedz
#73
(06-10-2017, 04:38 PM)halyna77 napisał(a): A dziekuje , eksperymenty to moje drugie ja Uśmiech
Nie moglabym byc adminem , ze wzgledu na moj porywczy charakter .

Halyna, nie "rup" wiochy - zostań!
Ja tu nie mam z kim się za koafiury poszarpać,
bo wszystkie grzeczne takie i z przedziałkiem. Biggrin

PS

Można pójść na Hyde Parka i tam se razy na gołe dupska dawać, hę? Pejczykiem! Puść oczko
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#74
(06-10-2017, 04:38 PM)halyna77 napisał(a): A dziekuje , eksperymenty to moje drugie ja Uśmiech
Nie moglabym byc adminem , ze wzgledu na moj porywczy charakter .

Smiac sie mozna , czemu nie , ale po co przeklinac ?
Pozdrawiam .

Halyna, nic nie wiesz o porywczym charakterze Uśmiech, w przeciwieństwie do mnie. A i złośliwy jestem, ale to po mamusi
Odpowiedz
#75
Dobra chlopaki Uśmiech -a jak juz zbadam w sierpniu w urzedzie probierczym to napisze i w koncu sie wyjasni co to za metal Ząbki (i nie mowie tu o rodzaju muzyki xd ) Ząbki
Pozdrawiam .
Odpowiedz
#76
na zdjęciach które zrobil mąż widać wyrażnie 875 i jest to rosyjska punca srebra z lat 1927-54 używana do wyrobów ważacych mniej niz 10g
*piąta punca na tej stronie
> http://hallmarkwiki.com/?country=Russia&...=1927-1954

co do '3' nie jestem pewny lecz może to być litera
w tych puncach koło głowy są male greckie litery - np. delta lecz czasem mała omega która wygląda jak obrócone 3
lecz w tym przypadku to nie jest omega i poza tym one są malutkie w środku puncy a nie obok co jest dziwne ale idąc tym tropem
3 wygląda bardziej jak 'zeta' czyli ruskie 'ze' https://en.wikipedia.org/wiki/Ze_(Cyrillic) lecz dziwne jest że górna część jest 'prosta'
co bardziej przypomina 'dze' https://en.wikipedia.org/wiki/Abkhazian_Dze co moze swiadczyć ze jest to z jakiegoś rejonu koło Gruzji ?
Odpowiedz
#77
Dzieki za odpowiedz Opal Kingdom .
Mam prosbe do moderatora , wczoraj szalal mi komputer i nie wiem co jest , ale nie moge usunac ostatnich zalacznikow
post 76 - czy pan moderator moglby go zmoderowac i usunac zalaczniki ?
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#78
Zaprojektowałam sobie taką branzoletkę ( ładna) ?, rosyjska obrączka w tle xd
Pozdrawiam forumowiczów , kaktusa szczególnie .


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#79
Serce


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#80
To nie ruska obrączka. Gdyby była ruska, to by miała kolor Twoich paznokci Ząbki. Brakuje mi tylko mena przy bransoletce.
Kółko i łańcuch już jest Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości