Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykrojnik - kółka (kupię)
To co pokazałem to prototyp, taka próba wykonana " na kolanie" tak tylko po to aby sprawdzić technologię. Przy niewielkim nakładzie można uzyskać gładkie brzegi, jeżeli czas pozwoli to zrobię taki w przyszłym tygodniu.
Odpowiedz
(11-29-2015, 12:18 PM)szamek napisał(a): To co pokazałem to prototyp, taka próba wykonana " na kolanie" tak tylko po to aby sprawdzić technologię. Przy niewielkim nakładzie można uzyskać gładkie brzegi, jeżeli czas pozwoli to zrobię taki w przyszłym tygodniu.

Zewnętrzna średnica 36 mm, otwór środkowy +/- 2,2 mm, blacha 3 mm lub 4 mm - srebro 999 :-) Biggrin  (proszę)

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
Leszczek a nie 0,3-0,4?
Odpowiedz
OK wezme się za to. Ale tak jak zauważył kolega @mnap89 blacha 0,3-0,4. Na początek z miedzi i pokażę.
Odpowiedz
(11-29-2015, 03:30 PM)mnap89 napisał(a): Leszczek a nie 0,3-0,4?

Tak Marku 0,3 - 0,4 mm.  Grubość na oko bo nie mam gdzie sprawdzić. Zegarki w których są takie tarcze to 10K.
Zapytam Krissa może z proporcji na laptopie wyliczy :-)

(11-29-2015, 03:51 PM)szamek napisał(a): OK wezme się za to. Ale tak jak zauważył kolega @mnap89 blacha 0,3-0,4. Na początek z miedzi i pokażę.

Jak z miedzi to zewnętrzna średnica 38 mm, wysokość rantu nad podkład może być ok. 0,3 mm, będzie więcęj to się zeszlifuje.  Jak masz próbować to grzech było by to wyrzucić zrobisz sobie tarczę :-)
Odpowiedz

Wymiary trzymają, rant powinien być dobry.
Odpowiedz
Normalnie jak maszyna Ząbki Zuch chłopak Uśmiech teraz jeszcze tylko 99999 sztuk.. na jutro Język
Odpowiedz
Ok. jedno gratis , do równego rachunku Uśmiech
Odpowiedz
Super to zrobiłeś. Gratuluję :-)  
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości