Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Olax
#21
Dzisiaj kwiatek obiecany Krissowi z zawijaskami, na które czekałZąbki



   




To "zdobyczny" konkursowy kwarc, chociaż niestety na zdjęciu nie widać, jaki jest ładnySmutny
Odpowiedz
#22
Ładnie czysto, bez dodatkowych ozdobników. Trochę nie w Twoim stylu, ale razem z mężem zaczynacie koncepcyjnie "ewoluować" Moda na kwiatki już była, teraz czekam na emalie ZąbkiZąbkiZąbki
zrób zdjęcie na polu/dworze. Przy białym tle powieś zawieszkę na czymś a kamień ożyje Ząbki ( odsuń tło o kilka centymetrów, żeby światło swobodnie przepływało przez kamień )
Odpowiedz
#23
(07-06-2015, 08:50 AM)kriss napisał(a): Ładnie czysto, bez dodatkowych ozdobników. Trochę nie w Twoim stylu, ale razem z mężem zaczynacie koncepcyjnie "ewoluować" Moda na kwiatki już była, teraz czekam na emalie ZąbkiZąbkiZąbki

DziękiUśmiech
Ale ja sie chyba nigdy swojego "stylu" nie dorobiłamUśmiech A za emalię sie raczej nie zabiorę. Czytam o Waszych zmaganiach
i doszłam do wniosku, że jestem za mało zorganizowana.
Obawiam się, że zrobiłabym ze sto próbek kolorów i wszystkie pomieszała w przeciągu paru dniZąbki
Odpowiedz
#24
Odpowiedz
#25
Bardzo fajna oszczędna w ozdoby (bardzo na +) praca , chociaż może kółeczko inne  Biggrin Biggrin Biggrin ale Pan od zawieszek tematu nie poruszył to znaczy jest ok.  Biggrin Biggrin Biggrin Biggrin
I na koniec zgryźliwa uwaga że nie wszyscy muszą" paćkać" emalią po wszystkim  Biggrin Biggrin Biggrin miejmy umiar w każdym temacie .
Odpowiedz
#26
Mój mąż też był zdegustowany "zawieszką"Ząbki
 Ale moim zdaniem ozdobą miał być wisior, zawieszki miało nie być widać. Pokazałam mu na łańcuszku i przyznał mi rację. Zresztą nie miał wyjściaZąbki
Odpowiedz
#27
Odpowiedz
#28
Odpowiedz
#29
Dzisiaj następny "konkursowy" kamień.

Największy krzemień pasiasty.
Ma około 6 cm średnicy.
Co prawda nie jestem specjalną wielbicielką krzemieni, ale był taki wielki, że musiałam coś wymyślićZąbki


Załączone pliki Miniatury
                           
Odpowiedz
#30
(07-12-2015, 11:23 AM)olax napisał(a): Dzisiaj następny "konkursowy" kamień.

Największy krzemień pasiasty.
Ma około 6 cm średnicy.
Co prawda nie jestem specjalną wielbicielką krzemieni, ale był taki wielki, że musiałam coś wymyślićZąbki

Olax, bardzo ładnie, ten mat robi wrażenie. Bardziej mi się podoba niż ten kwiatek wyżej. Co do emalii, jak nie musisz to nie zajmuj się tym, taka moja rada. Pozdrawiam, Paweł 

   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości