Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym rozpuscic wosk oraz "mocowanie" przedmiotów do grawerowani itp
#11
Nawet jak wejdzie można to bez problemu wyciągnąć
Odpowiedz
#12
(06-23-2015, 09:56 AM)kageki napisał(a): Tak, tworzywo jest fajne ale jak zbyt mocno podgrzane tez lubi się zbyt mocno przyczepić i zostać w zakamarkach.
Mozna przed włożeniem przedmiotu w lepiszcze zabezpieczyć je cienka folia.

Czy chwyci punktowo płaską powierzchnię np. tarczę do zegarka po środku by obrabiać boki ??????
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#13
ja do takich rzeczy uzywam laku kupowanego w sklepie dla plastykow. Jedna laska kosztuje chyba 2 pln. Rozpuszcza sie idealnie w rozpuszczalniku, nawet w domestosie od biedy. Niby rozpuszcza sie tez w spirytusie, ale to trwa bardzo bardzo dlugo
przyblizona wartosc to od PIŃCET do MYLJOOOOOOOOOOOOONA. Wycena moze sie znacznie roznic od rzeczywistej wartosci  Smutny
Odpowiedz
#14
Punktowo nie próbowałem bo wtedy trzeba je przegrzać, aby się kleiło. bo ma 2 fazy, miękka jak plastelina (wtedy można coś dobrze złapać bez problemu żeby to odkleić później) i jak jeszcze podgrzejesz (nadal w wodzie, powyżej 80st.) to się lepi.

Dzięki za inne pomysły na mocowanie, muszę wreszcie sobie kupić jakieś lepiszcze do małych kamieni bo na razie mam woski ale kiepsko się jakoś sprawdzają.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości