Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krok po kroku, czyli jak powstają moje grawerunki
#1
Cześć!

Ponieważ od jakiegoś czasu dostaję sporo pytań dotyczących powstawania moich grawerunków wraz z sugestiami aby zrobić porządny opis całego procesu pracy wraz z fotografiami, postanowiłem zabrać się do roboty i otworzyć nowy wątek. Postaram się to zrobić najrzetelniej jak to tylko potrafię ale ostrzegam, że nie jestem fachowcem w tej materii. Z wykształcenia jestem mgr. inż leśnik, a grawerunkiem zajmuję się amatorsko. Tak naprawdę to nawet nie wiem jak powstają profesjonalne grawerunki bo osobiście nie znam żadnego grawera, który mógłby mi to pokazać. Do wszystkiego dochodziłem sam, w oparciu o wiedzę kolegów z forum oraz szczątkowe informacje z książek i z sieci (zwłaszcza z youtube). Liczę więc na dwie rzeczy. Po pierwsze na wyrozumiałość w przypadku gdybym się mylił i robił coś źle. Po drugie jeśli koleżanki i koledzy z forum będą znali jakieś inne, ciekawsze lub lepsze rozwiązania na poszczególnych etapach pracy, to proszę się nimi dzielić, w ten sposób każdy będzie się mógł nauczyć czegoś nowego. Miłego czytania Uśmiech Uśmiech Uśmiech 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Krok po kroku, czyli jak powstają moje grawerunki - przez Grotek76 - 11-22-2015, 12:24 AM
RE: Krok po kroku, czyli jak powstają moje grawerunki - przez Opal Kingdom - 12-08-2015, 08:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości