Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tissot PRC 200 - co myslicie o tym zegarku?
#1
Witam.

Planuje kupic sobie nowy zegarek.

Zainteresowal mnie ten konkretnie model:

Tissot PRC 200

[Obrazek: t17152652-1.jpg]

[Obrazek: 240771809633c5262dca.jpg]

Czy warto wylozyc na niego ponad 1000zl??

Moze polecicie cos fajnego w podobnych pieniadzach??

Jak podoba sie wam design tego modelu??

Z gory dzieki za odpowiedzi Uśmiech

pzdr
bafi
Odpowiedz
#2
(01-14-2012, 04:11 PM)bafi napisał(a): Jak podoba sie wam design tego modelu??

A czy to ważne? Ważne czy Tobie się podoba prawda? Puść oczko
Podoba ci się? Chcesz wydać 1k na zegarek? To kupuj. Puść oczko


Tu masz opinie o tym modelu:

http://www.amazon.com/Tissot-Mens-T17158...B000L3CHC0



Odpowiedz
#3
Dokładnie, nie kieruj się opiniami innych, zwłaszcza, jeśli chodzi o aspekty wizualne. To, co się liczy, to Twój własny zmysł estetyczny. Dodatkowo warto kierować się tym, czy zegarek jest z dobrej firmy i może poszczycić się dobrą jakością. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że twój zegarek posłuży ci bardzo długo.
Odpowiedz
#4
(01-16-2018, 12:34 PM)beata78 napisał(a): Dokładnie, nie kieruj się opiniami innych, zwłaszcza, jeśli chodzi o aspekty wizualne. To, co się liczy, to Twój własny zmysł estetyczny. Dodatkowo warto kierować się tym, czy zegarek jest z dobrej firmy i może poszczycić się dobrą jakością. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że twój zegarek posłuży ci bardzo długo.


Jak oryginalny to bardzo ładny ale 3 razy niewarty tej ceny bo Atlantic i LKW jest 100 razy ładniejszy i dwa razy tańszy. Swietne zdjęcia tej chińskiej podróbki wstawiłaś :_)
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#5
Też bym szedł w kierunku Atlantica, są ładniejsze i chyba lepiej wykonane
Odpowiedz
#6
Wygląda bardzo fajnie !! Wiecie opcji możesz znaleźć w sklepie - https://westwatches.pl/pl/brand/tissot . Dla mnie najbardziej podobał sie TISSOT T1.20 - czarny, ale to już kwestia gustu Uśmiech
Odpowiedz
#7
Jeśli chodzi o Tissot to bardziej podobają mi się te PRXy. Jednak PRC też są ok.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości