Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapytanie - Współpraca
#1
Witam,

Poszukuję do współpracy jubilera odlewnika, który mógł by robić ramki do bransoletek pod kamieni jak i cale wyroby. Zajmuję się malowaniem miniaturowym na kamieniach półszlachetnych /minerałach, osadzeniem w biżuterię własnej roboty. Nie jestem jubilerem, więc robiłem to do tej pory w miarę moich możliwości. Moją mocną stroną jest malowanie na kamieniach a tworzenie pod te kamieni biżuterii chciał bym pozostawić temu, kto na tym się zna i zrozumie temat. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcie moich prac.
Odpowiedz
#2
Jak zawsze przypominam, że podanie przybliżonej lokalizacji ułatwia sprawę.
Nie da się szczegółów takiej współpracy ustalić mailem lub telefonicznie. Tu
niezbędnie jest spotkanie face to face i werbalna wymiana oczekiwań.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#3
(02-21-2021, 10:48 PM)cactoos napisał(a): Jak zawsze przypominam, że podanie przybliżonej lokalizacji ułatwia sprawę.
Nie da się szczegółów takiej współpracy ustalić mailem lub telefonicznie. Tu
niezbędnie jest spotkanie face to face i werbalna wymiana oczekiwań.

Dziękuję. Dodam. Nie wiem dla czego, nie działa edycja wątku / tekstu Smutny
Odpowiedz
#4
(02-21-2021, 10:38 PM)Misza1977 napisał(a): Witam,

Poszukuję do współpracy jubilera odlewnika, który mógł by robić ramki do bransoletek pod kamieni jak i cale wyroby. Zajmuję się malowaniem miniaturowym na kamieniach półszlachetnych /minerałach, osadzeniem w biżuterię własnej roboty. Nie jestem jubilerem, więc robiłem to do tej pory w miarę moich możliwości. Moją mocną stroną jest malowanie na kamieniach a tworzenie pod te kamieni biżuterii chciał bym pozostawić temu, kto na tym się zna i zrozumie temat. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcie moich prac. Lokalizacja - Warszawa
Odpowiedz
#5
Daj jakieś foty tych kamieni. Może bym kupił, czy coś? Nowa technika mile widziana. Dawaj foty, to będzie zaczyn do myślenia.
"Brak poczucia humoru, nie zawsze jest dowodem powagi"   - Antoni Słonimski
Odpowiedz
#6
(02-21-2021, 11:45 PM)cactoos napisał(a): Daj jakieś foty tych kamieni. Może bym kupił, czy coś? Nowa technika mile widziana. Dawaj foty, to będzie zaczyn do myślenia.

www.tormeti.eu Strona ne jest jakiś czas już aktualizowana. Trochę się sprzedało mam też trochę nowych prac.
Odpowiedz
#7
(02-22-2021, 10:00 AM)Misza1977 napisał(a):
(02-21-2021, 11:45 PM)cactoos napisał(a): Daj jakieś foty tych kamieni. Może bym kupił, czy coś? Nowa technika mile widziana. Dawaj foty, to będzie zaczyn do myślenia.

www.tormeti.eu Strona ne jest jakiś czas już aktualizowana. Trochę się sprzedało mam też trochę nowych prac.
Robię czasem na zlecenie Rosjan kamyki ale ostatnio nie miałem czasu, praca etatowa mnie pożera. Chciał bym wejść we współpracę z "utalentowanym" , nie drogim Puść oczko jubilerem, który by mnie odciążył, jeżeli chodzi o wykonywanie biżuterii pod kamień.
Odpowiedz
#8
(02-22-2021, 10:00 AM)Misza1977 napisał(a):
(02-21-2021, 11:45 PM)cactoos napisał(a): Daj jakieś foty tych kamieni. Może bym kupił, czy coś? Nowa technika mile widziana. Dawaj foty, to będzie zaczyn do myślenia.

www.tormeti.eu Strona ne jest jakiś czas już aktualizowana. Trochę się sprzedało mam też trochę nowych prac.
Rozumiem, że pracuje Pan ze srebrem? Może wycenił by Pan przykładowy projekt pod kamyk ? Jest Pan z Warszawy ?
Odpowiedz
#9
Macie jakieś godne polecenia miejsca lub osoby, które na zamówienie robią biżuterię. Chodzi o to żeby mój projekt został wykonany tak, jak chcę. Moja narzeczona ma pomysł inspirowany biżuterią babci i chce podobną biżuterię stworzyć na nasz ślub
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości