Ankieta: Czy weźmiesz udział w konkursie?
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
Tak
25.00%
5 25.00%
Nie
45.00%
9 45.00%
Zobaczymy
30.00%
6 30.00%
Razem 20 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra
#81
(02-28-2017, 10:48 PM)Gziutek napisał(a):
(02-28-2017, 08:27 PM)Maciek72 napisał(a): no to się uśmieliśmy ...

To ma być "humor" czy szyderstwo ?
Mnie jakoś Twoje wpisy nie bawią.

To przepraszam !, strasznie tu cicho, chciałem trochę rozruszać wątek ale nie o taką - jak Twoja - reakcję mi chodziło. Oczywiście nie ma tu szyderstwa.
Jak Cię nie bawi - ta niby sportowa relacja - to trudno.
Szyderstwo - gdzie to widzisz, konkretnie proszę !.
Więcej uśmiechu ...
Ząbki
Odpowiedz
#82
mnie bawily wczesniejsze wpisy np.ten


(02-21-2017, 12:34 AM)Maciek72 napisał(a): Jestem bardzo zainteresowany oceną swoich wyrobów (myślę o ocenie mistrza dla mistrza) ale Ty chyba chcesz oceniać szczyla po 10 latach pracy... . To nie ten adres. Przedstawiony wyrób jest specjalnie - w określonych przestrzeniach zdeformowany - bo tak to wymyśliłem. Taki był autorski zamysł.

Biggrin  taaaaaa....
Odpowiedz
#83
Z powodu tego że zagłosowałem i troszkę cicho w temacie konkursu postanowiłem uzasadnić mój wybór i pochwalić tych którzy brali udział w tym konkursie .
Głos mój oddałem na P. Tadeusza Jaśkowiaka z powodu tego iż najbliżej (w/g mojej osoby) zinterpretował temat konkursy a przekaz nie był wręcz oczywisty , obrazkowy , choć i nad tym mocno się zastanawiałem bo praca Erddilla bardzo przypadła mi do gustu wprowadzając mnie w lekki splin i wspomnienia powrotów po koncertach w "Akwarium" i " znowu noc papierosy i gin"
Nie mogę oczywiście przejść obojętnie obok biżu zaprezentowanej przez Krissa który pokazał świetny warsztat i połączenie kilku technik lecz troszkę chyba rozminął się z tematem ale rozumiem że nie należy go czytać dosłownie i traktować należy to jako zabawę i prezentacje swojej twórczości . 
Wielkie słowa uznania dla "nowicjuszy" Revilo i OldBasarda , tylko dlaczego zamykać muzyczkę w klatce nie umiem tego zrozumieć 
praca drugiego Pana bardzo sielankowa tylko dla mnie troszkę za mało dopracowana może nie było czasu .
Na koniec moje usprawiedliwienie bo chciałem udział wziąć nawet pomysła miałem tylko wyszło jak zwykle - zadzwonił ktoś i jechać na tułaczkę za chlebem musiałem stąd moja dłuższa absencja na forum choć czytałem i widzę że wszystko po staremu Cactusowi staremu kolce nie opadły  Biggrin hejt się leje zabawa trwa  Biggrin Biggrin  . 
"Koniec i bomba kto czytał ten trąba "
Odpowiedz
#84
@ kolorowy - spokojnie, postaram się, by w przyszłym roku też był konkurs, więc będziesz miał jeszcze szansę.

Dziś wysłałem mailing z informacją o głosowaniu w konkursie na Wasze adresy mailowe z rejestracji.
Ci którzy jeszcze nie głosowali a mogli rzadziej wchodzić na forum mają swoją szansę.
A konkurs ma dwójkę faworytów idących łeb w łeb :-)
Jutro jadę do sponsora http://myflowshop.com.pl/ po nagrody.
Oczywiście wrzucę foty gdy je dostanę.
Odpowiedz
#85
(03-12-2017, 06:41 PM)admin napisał(a): Dziś wysłałem mailing z informacją o głosowaniu w konkursie na Wasze adresy mailowe z rejestracji.
Ci którzy jeszcze nie głosowali a mogli rzadziej wchodzić na forum mają swoją szansę.
- wyslac maile zachecajace do glosowania... i zamknac ankiete .
Podoba mi sie to poczucie humoru ...podobne do mojego  Biggrin
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#86
(03-12-2017, 11:23 AM)kolorowy napisał(a): praca drugiego Pana bardzo sielankowa tylko dla mnie troszkę za mało dopracowana może nie było czasu

Dopiero zaczynam przygodę (z pomocą kolegów z forum) z wytwarzaniem "biżuterii", faktycznie nie miałem za dużo czasu na dopracowanie elementów, zresztą dzisiaj po tych doświadczeniach zrobił bym tą zawieszkę inaczej Uśmiech
Memento Vivere!
Odpowiedz
#87
Przepraszam, już wszystko odblokowałem. Musiałem źle kliknąć.
Odpowiedz
#88
W imieniu swoim i jeżeli można pozostałych zwycięzców dziękuję Kolorowemu za nagrody niespodzianki. Muszę podziękować
również małżonce za pomysłowość. Postaram się możliwie w krótkim czasie stworzyć coś i zaprezentować na forum. UśmiechUśmiech
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz
#89
(04-18-2017, 01:32 PM)kriss napisał(a): W imieniu swoim i jeżeli można pozostałych zwycięzców dziękuję Kolorowemu za nagrody niespodzianki. Muszę podziękować
również małżonce za pomysłowość. Postaram się możliwie w krótkim czasie stworzyć coś i zaprezentować na forum. UśmiechUśmiech

Podpisuję się dwoma rękami pod tym podziękowaniem !  Jestem mile zaskoczony tym prezentem  Uśmiech
Odpowiedz
#90
(04-18-2017, 02:01 PM)szamek napisał(a):
(04-18-2017, 01:32 PM)kriss napisał(a): W imieniu swoim i jeżeli można pozostałych zwycięzców dziękuję Kolorowemu za nagrody niespodzianki. Muszę podziękować
również małżonce za pomysłowość. Postaram się możliwie w krótkim czasie stworzyć coś i zaprezentować na forum. UśmiechUśmiech

Podpisuję się dwoma rękami pod tym podziękowaniem !  Jestem mile zaskoczony tym prezentem  Uśmiech

A ja się śmieje do rozpuku 
bo teraz wy macie problem co z tym lub z tego zrobić 
ściskam serdecznie  Biggrin Biggrin Biggrin
Aż chorzy z ciekawości jesteśmy co wymyślicie  Biggrin Biggrin Biggrin
Temat dla Krissa to "mara o królestwie" lub "trzy gracje"
szamek ty masz "etno bogini" lub "dziedzictwo azteka"
Autorce boholepiaków bardzo się spodobał tekst klientki krissa ,,aż nóżkami przebieram z niecierpliwości "co porobią chopaczki  Biggrin Biggrin Biggrin
Jeszcze raz pozdrawiamy wszystkich pozytywnie zakręconych  Biggrin Biggrin Biggrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości