Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laserowe wycinanie srebra
#1
Dzień dobry!

Poszukuję firmy, która wytnie mi okręgi o średnicy 12mm na zewnątrz i 7mm dziurka w środku z blachy srebrnej o grubości 2mm, oraz wygraweruje napis reklamowy na tych okręgach (na tych pozostałych 5mm). Mam nadzieję, że w miarę można zrozumieć czego szukam Uśmiech


Blachę srebrną mam, aczkolwiek jeśli usługa tylko w pełnym pakiecie - nie ma problemu!


Czy możecie kogoś polecić?

Błagam o pomoc Uśmiech


Pozdrawiam
Magda
Odpowiedz
#2
(07-28-2016, 02:33 PM)magdalena.gombrowicz napisał(a): Dzień dobry!

Poszukuję firmy, która wytnie mi okręgi o średnicy 12mm na zewnątrz i 7mm dziurka w środku z blachy srebrnej o grubości 2mm, oraz wygraweruje napis reklamowy na tych okręgach (na tych pozostałych 5mm). Mam nadzieję, że w miarę można zrozumieć czego szukam Uśmiech
a

Ten okrąg będzie miał szerokośc 2,5 mm a nie 5, to litery wyjdą jakies 1,5 - 1,8mm.
Tak ma być?
Odpowiedz
#3
(07-28-2016, 03:43 PM)maga napisał(a):
(07-28-2016, 02:33 PM)magdalena.gombrowicz napisał(a): Dzień dobry!

Poszukuję firmy, która wytnie mi okręgi o średnicy 12mm na zewnątrz i 7mm dziurka w środku z blachy srebrnej o grubości 2mm, oraz wygraweruje napis reklamowy na tych okręgach (na tych pozostałych 5mm). Mam nadzieję, że w miarę można zrozumieć czego szukam Uśmiech
a

Ten okrąg będzie miał szerokośc 2,5 mm a nie 5, to litery wyjdą jakies 1,5 - 1,8mm.
Tak ma być?


Racja, a myślałam, że jestem dobra z matematyki Uśmiech 
Odpowiedz
#4
Jesli sie orientuje do wycinania srebra uzywa sie innego lasera niz do stali itp - a tych jest bardzo duzo.
Pozatym z mojego doswiadczenia firmy majace odpowiedni sprzet do tego zadania nie chca sie bawic w takie zlecenia.

Lepiej prosciej i szybciej byloby zrobic to na frezarce. Moze kolega z forum by sie tego podjal?
Odpowiedz
#5
(07-28-2016, 06:18 PM)mnap89 napisał(a): Jesli sie orientuje do wycinania srebra uzywa sie innego lasera niz do stali itp - a tych jest bardzo duzo.
Pozatym z mojego doswiadczenia firmy majace odpowiedni sprzet do tego zadania nie chca sie bawic w takie zlecenia.

Lepiej prosciej i szybciej byloby zrobic to na frezarce. Moze kolega z forum by sie tego podjal?


Rozumiem Smutny bardzo dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
#6
Firma GRAND http://www.grand200.pl/obrobka-metalu.html
W prawdzie to nie mają w ofercie cięcia metali szlachetnych, ale można zapytać bo dla mnie kiedyś wykonali taką usługę. Z tego co wiem, to oni tylko tną, do grawerowania trzeba znaleźć inną firmę, ale takich firm grawerujących jest dużo.
Odpowiedz
#7
O obróbkę skrawaniem spróbuj się spytać na http://www.cnc.info.pl/. Teoretycznie na frezarce CNC powinno dać się i wyciąć i zrobić napis.
Odpowiedz
#8
Dziękuję bardzo Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości