Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wesołych Świąt Wielkanocy
#1
Wesołych Świąt
dla wszystkich forumowiczów.

Niech te Święta będą czasem spokoju i zadumy, niech dodadzą Wam wiary i siły.

[Obrazek: z8818357Q,Skonfiskowane-falszywe-jaja-Faberge.jpg]
Odpowiedz
#2
Dziękuję , a zarazem dołączam się do życzeń... no i żeby udało się jakoś wytrzymać bez pracy te dwa dni Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#3
Również dziękuję! Wzajemnie i także dołączam się do zyczeń dla WSZYSTKICH Ząbki

Szamku ja specjalnie wziąłem urlop w pracy żeby spokojnie po Wielkanocnej labie posiedzieć w "pracowni".
Odpowiedz
#4
Wesołych Świąt Wielkanocnych wszystkim forumowiczom życzę
Odpowiedz
#5
(03-26-2016, 02:26 PM)Gijbrill napisał(a):  ja specjalnie wziąłem urlop w pracy żeby spokojnie po Wielkanocnej labie posiedzieć w "pracowni".

A ja pracuje w pracowni i tracę te dwa dni bezpowrotnie.  Hmmm...
Odpowiedz
#6
Mokrych jajek wszystkim. Ja rano zeszłem z nocki a po południu w pracowni Puść oczko
Nie ma że boli Puść oczko
Odpowiedz
#7
(03-26-2016, 04:10 PM)szamek napisał(a): A ja pracuje w pracowni i tracę te dwa dni bezpowrotnie.  Hmmm...
 Chciałby pracować tylko w pracowni i jeszcze taką pracownie przez "P" posiadać ale na razie za cienki w uszach jestem.

(03-26-2016, 06:00 PM)Pampalini napisał(a): Mokrych jajek wszystkim. Ja rano zeszłem z nocki a po południu w pracowni Puść oczko
Nie ma że boli Puść oczko
Ten etap już zaliczyłem Ząbki Jak chociaż 2h dziennie nie podłubie to chory jestemUśmiech

Żeby offtopu nie było to jeszcze raz wesołych jajek wszystkim
Odpowiedz
#8
[Obrazek: zyczenia_wielkanoc.jpg]
Odpowiedz
#9
Wesołych Świąt.
Dla Was Wszystkich!
Odpowiedz
#10
Wszystkim złotych jajek Ząbki
Świat jest pełen nieograniczonej wiedzy. Naszym zadaniem jest jej zdobywanie i dzielenie się z innymi  http://www.krissart.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości