Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje prace w miedzi
#1
A oto moja pierwsza praca zrobiona calkowicie z miedzi, mam nadzieję że źle nie wygląda, to była moja pierwsza próba robienia całkowicie w tym metalu jak i pierwsza próba lutowania.


[Obrazek: rc3b3c5bca8_kd.jpg?w=640&h=913]
Odpowiedz
#2
(07-03-2015, 10:24 PM)Druid napisał(a): A oto moja pierwsza praca zrobiona calkowicie z miedzi, mam nadzieję że źle nie wygląda, to była moja pierwsza próba robienia całkowicie w tym metalu jak i pierwsza próba lutowania.

Wygląda wspaniale !!!!  Jaki gatunek miedzi i lutu użyłeś ?? Można by ją ozdobić czerwoną emalią Biggrin
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#3
Ciężko mi teraz odpowiedzieć na to pytanie, ale drut wziąłem z kabla miedzianego a liście zrobiłem z blach złomowych więc trudno będzie określić gatunek miedzi, a lut miękki. Co do emaliowania to pomysł fajny, chociaż wole naturalne kolory metali Uśmiech
Odpowiedz
#4
Lut jest miękki to nie da rady emaliować :-) Liście grawerowałeś czy wyklepałeś młotkiem ?
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#5
Liście i płatki były wyklepywane młotkiem i puncynami. Zresztą jak wszystkie łodyżki. A no wybacz zapomniałem że emalie się w piecu potem wypala
Odpowiedz
#6
(07-04-2015, 12:42 PM)Druid napisał(a): Liście i płatki były wyklepywane młotkiem i puncynami. Zresztą jak wszystkie łodyżki.

Mistrzostwo !!!! Love
.
Pozdrawiam Leszek :-)
Odpowiedz
#7
Jak zrobiłeś że ta prawdziwa róża wygląda na miedziana.Super.
Odpowiedz
#8
Super róża,jak żywa Uśmiech A listki rewelacja Uśmiech Uśmiech Uśmiech
Odpowiedz
#9
Jeszcze proszę podaj jej wymiary Uśmiech
Odpowiedz
#10
Cała róża ma 35 cm wysokości, kielich z koszyczkiem to okolo 5 cm, liscie mają od 3,5 cm do 2,5 cm.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości