Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prace
#1
Witam,
wykonuję prace na zamówienie, oto niektóre z nich. Prezentuję pierścionki z : topazem, rubinem i bursztynkiem.  Pozdrawiam oglądających Rozmarzony


Załączone pliki Miniatury
                                               
Odpowiedz
#2
ciekawie sie zapowiada ...Napisz cos wiecej ,o tym co robisz ...i pokaz jeszcze jakies zdjecia ,zwlaszcza tego pierwszego pierscionka , tego co sie tak wstydliwie chowa Puść oczko
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#3
Niestety nie mam więcej zdjęć pierścionka z topazem, ale zamieszczę jeszcze jakieś inne wyroby. Każda z prac jest zupełnie z innej bajki, bo każdy klient jest inny... Kiedyś jak miałem taki normalny zakład, to miałem serdecznie dosyć ludzi. Od kiedy dłubie sobie w domku, nie robię napraw, nie odpowiadam na pytania "dlaczego tak drogo" itp. ... Mogę należycie skoncentrować się na zamawiającym.
Odpowiedz
#4
(03-16-2015, 05:45 PM)szamek napisał(a): Niestety nie mam więcej zdjęć pierścionka z topazem, ale zamieszczę jeszcze jakieś inne wyroby. Każda z prac jest zupełnie z innej bajki, bo każdy klient jest inny... Kiedyś jak miałem taki normalny zakład, to miałem serdecznie dosyć ludzi. Od kiedy dłubie sobie w domku, nie robię napraw, nie odpowiadam na pytania "dlaczego tak drogo" itp. ... Mogę należycie skoncentrować się na zamawiającym.

Biggrin  Osobiście  nigdy nie miałem zakładu usługowego , a mam serdecznie dość ludzi (klientów) .... Mój "status" nie wziął sie z nikad Puść oczko . Jestem bardzo ciekaw Twojej "dłubaniny " zwłaszcza ,ze jak widzę łączysz rożne materiały ,co jest aktualnie podmiotem moich eksperymentów .
nie wiem, nie znam sie ...ale sie chetnie wypowiem .
Odpowiedz
#5
Odpowiedz
#6
Dzięki za dobre słowa Uśmiech Nie szkodzi że jestem na forum miedzianym, lubię ten metal na dowód zamieściłem nowe fotki : broszka listki wikliny - srebro, miedź, dwie spinki do włosów , drewniane szpilki dostałem, ja tylko dorabiałem profile miedziane.
A propo łączenia materiałów zamieszczam obrączki - brzozowe gałązki w złotych rynienkach. To chyba było w mojej historii najciekawsze połączenie.
Wzory... raczej ja wymyślam, ale dla klienta, czyli wychodzi , że wspólnie. Najlepiej jest jak potem zmieniam bez konsultacji. Czasami czuję że rozmowa nie oddała pełni zamówienia. Nie należy zbytnio wierzyć słowom...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości