Wszystko o jubilerstwie
III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra - Wersja do druku

+- Wszystko o jubilerstwie (http://www.srebrnie.pl)
+-- Dział: SREBRNE FORUM (http://www.srebrnie.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: WŁASNORĘCZNIE (http://www.srebrnie.pl/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra (/showthread.php?tid=3007)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra - Maciek72 - 02-24-2017

(02-16-2017, 06:56 PM)kriss napisał(a): Co w duszy gra ??? Eeee.... 
Długo się zastanawiałem i doszedłem do wniosku że to co mi najbardziej w duszy gra to moje rzemiosło. Czyli ciągłe 
poszukiwanie i eksperymenty. Czapla.

Trochę ciszy w muzyce musi być !. Pauza czasem jest mocniejsza niż potężny akord...


RE: III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra - kriss - 02-24-2017

Jeszcze kilka godzin. Głosowanie, a później rozdanie Oskarów Uśmiech


RE: III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra - Maciek72 - 02-24-2017

(02-23-2017, 07:13 PM)Revilo napisał(a): Tak wiem nic nie usprawiedliwia ale 3 tydzień dopiero palnik w ręku miałem jak to robiłem w sumie się tego wstydze ale tyle roboty nie może sie zmarnować.
O pracy: Podczas pracy jakoś nie mogę słuchać muzyki bo mnie denerwuje ale zawsze jakaś piosenka w głowie siedzi więc od razu wpadł mi taki pomysł.

Praca wydaje się być ciekawa ale może Umieścisz więcej zdjęć.... .


RE: III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra - Maciek72 - 02-24-2017

(02-22-2017, 09:30 PM)Gijbrill napisał(a): Liczy się udział? Dobrze, więc to moja propozycja pt.: "Nie każdy jest od razu Rubikiem"

(...)
[Obrazek: etuwbr.jpg]

Jasne, że się podoba !. Bardzo fajna robota... .


RE: III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra - OldBastard - 02-24-2017

(02-24-2017, 05:57 PM)Maciek72 napisał(a):
(02-24-2017, 04:51 PM)OldBastard napisał(a): Tutaj na forum się uczyłem i wiedzę nabytą w alpace i srebrnym lucie w moje własne dzieło konkursowe, prze-lutowałem.  Amatorskie, a jakże ale Kriss powiedział, że liczy się pomysł Uśmiech

Szanowny Panie !
Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić, to tylko do tła... .
Praca bardzo ciekawa i zajmująca. Gratuluję .

To nie jest tło, starałem się wyklepać księżyc Uśmiech


RE: III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra - Maciek72 - 02-24-2017

(02-24-2017, 09:02 PM)OldBastard napisał(a):
(02-24-2017, 05:57 PM)Maciek72 napisał(a):
(02-24-2017, 04:51 PM)OldBastard napisał(a): Tutaj na forum się uczyłem i wiedzę nabytą w alpace i srebrnym lucie w moje własne dzieło konkursowe, prze-lutowałem.  Amatorskie, a jakże ale Kriss powiedział, że liczy się pomysł Uśmiech

Szanowny Panie !
Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić, to tylko do tła... .
Praca bardzo ciekawa i zajmująca. Gratuluję .

To nie jest tło, starałem się wyklepać księżyc Uśmiech

Przepraszam, chyba źle się wyraziłem - księżyc jest bardzo ok., miałem na myśli ten sprzęt grający w tle (klawisze) - to nie potrzebne a nawet szkodliwe... . Całość pracy - jak wspomniałem - bardzo fajna i interesująca. Pozdrawiam.


RE: III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra - szrapnel - 02-25-2017

Zdążę jeszcze?

Przepraszam za spóźnienie, już po 18 nawet w Canberra. Pomimo tego zamieszczę zdjęcia.

Temat Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra interpretacja indywidualna, chaos wiosny i szeleszczące robactwo.
Wpadłem na jazzowy pomysł, wykonanie poszło jednak jak po grudzie, i powstało o to disco polo Puść oczko
...znowu robal.
Przedmiot to pierścionek wykonany z srebra i paru kamieni (bizmut, kwarc dymny, kwarc "dziki" i opal u podstawy)

Ps. Szamek posprzątałeś, pianissimo Uśmiech


RE: III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra - Maciek72 - 02-25-2017

(02-25-2017, 01:15 AM)szrapnel napisał(a): Zdążę jeszcze?

Przepraszam za spóźnienie, już po 18 nawet w Canberra. Pomimo tego zamieszczę zdjęcia.

Temat Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra interpretacja indywidualna, chaos wiosny i szeleszczące robactwo.
Wpadłem na jazzowy pomysł, wykonanie poszło jednak jak po grudzie, i powstało o to disco polo Puść oczko
...znowu robal.
Przedmiot to pierścionek wykonany z srebra i paru kamieni (bizmut, kwarc dymny, kwarc "dziki" i opal u podstawy)

Ps. Szamek posprzątałeś, pianissimo Uśmiech

Oby Admin był Ci łaskawy Ząbki


RE: III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra - OldBastard - 02-25-2017




RE: III Konkurs jubilerski - Jazz, Blues, Disko Polo - co w duszy gra - szamek - 02-25-2017

Panowie, dziękuję za dobre słowa Uśmiech

Szrapnel - te najlepiej brzmiące chrząszcze zawsze się spóźniają na koncerty Uśmiech